MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             EINTRACHT FRANKFURT 0 - 0 HOFFENHEIM             MALAGA 1 - 1 GRANADA             OSASUNA 0 - 3 BARCELONA             Rizespor 0 - 1 Kasımpaşa             BAYERN 5 - 0 WOLFSBURG             Köln 1 - 1 Dortmund             HAMBURG 1 - 0 AUGSBURG             

Çin Ulaşım Altyapısına 724 Milyar Dolar Bütçe Harcayacak

.Çin 3 yıl içerisinde geliştirilecek olan ulaşım altyapısına 724 milyon dolar bütçe ayırdı.

Çin Ulaşım Altyapısına 724 Milyar Dolar Bütçe Harcayacak
Bu içerik 556 kez okundu.

Kısılmış ekonomisini tekrardan canlandırmak için Çin 303 dev projeyi gerçekleştireceğini duyurdu. Ortalama 3 yıl içerisinde yeni demiryolları, tramvay hatları, karayolları ve su kanallarının inşa edilmesi amacıyla Çin 724 milyar dolar harcayacağını duyurdu.

 

724 MİLYAR DOLAR ULAŞIM ALTYAPISINA HARCANACAK !

Çin Ulaştırma Bakanlığı, internet sayfasında yayınladığı bir haber sonucunda Çin ekonomisi için yeni bir heyecan oluştu..

Çin Ulaştırma Bakanlığı 3 yıl içerisinde geliştirilecek olan ulaşım altyapısına 724 milyar dolar bütçe harcanacağını belirtti. Gerçekleştirilmesi beklenen 303 proje ile Çin’de yeni demiryolları, havalimanları, su kanalları, tramvay hatları ve yeni karayolları inşa edilecek.

 

303 PROJE HAYATA GEÇİRİLECEK !

Çin hükümeti, çimento, demir-çelik ve enerji sektörünü desteklemek amacıyla 303 projeyi hayata geçirme kararı aldığı belirtiliyor.

Çin’in başken eyaleti Pekin’de bulunan havalimanından komşu eyalete ulaşmak için inşaat halinde olan hızlı tren hattına 4 milyar dolar ayrıldı.

 

ÇİN BORSASINDA YÜKSELİŞ YAŞANDI

Ulaşıma ortalama 3 yıl içerisinde 724 milyar dolar yatırım yapacağını belirten Çin, yaptığı bu açıklamasından kısa bir süre sonra borsasında yükseliş yaşadı.

 

çin çin ulaşım altyapısı
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke