MAÇ SONUÇLARI

Clash of Clans para yükleme nasıl yapılır?

Strateji oyunları arasında kullanıcı sayısı en fazla olan uygulama oyunlardan Clash of Clans oyunu içerisinde altın, iksir, kara iksir almak ve inşaatçı bina yapma sürelerini kısaltmak, kısaca oyun içindeki tüm özellikleri fazladan kullanmaya yarayan yeşil taş veya yakut denilen yeşil renkli element sayesinde yapılabilmektedir. Size verilen yeşil taşı bitirdiniz ve daha fazlasına sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken satın alma işlemi için uygulama içinden veya dışardan para yükleyerek taş satın alma imkânınız var. Clash of Clans para yükleme nasıl yapılır?

Clash of Clans para yükleme nasıl yapılır?
Bu içerik 1297 kez okundu.

Öncelikli olarak oyun içi para yükleme yapmak için kullandığınız cihaz üzerinde Play mağazadan alışveriş yapmak için bir e-cüzdan hesabı oluşturmanız gerekiyor. İçerisinde para olan bir kredi kartı, maaş kartı, Paypal hesabı, PTT kartı gibi plastik kartlar veya uygulamanın kabul ettiği ödeme araçlarını kullanarak satın al yönergelerini takip ettiğinizde size sunulan miktarlarda satın alma işleminiz gerçekleşebilir.

 

Bankalar tarafından bazen bu özellik kapalı olabileceğinden ödeme gerçekleşmiyorsa kart sahibinin bankasını arayarak bu özelliğe izin vermeleri için talimat vermeleri gerekebilir. Bu oyun içi satın alma yöntemine ek olarak Play mağaza içinden oyunun sayfası üzerinden sanal kart edinerek farklı miktarlarda bakiyeleri bu kartlar yardımıyla da yükleyebilir ve Play Mağazadan istediğiniz alışverişi de yapabilirsiniz.

 

İnternet üzerinden hile yaparak taş alma yöntemleri tamamen yasadışı ve dolandırıcılık kapsamında cereyan etmektedir. İtibar ederek denemeniz sonucunda cihazınızda virüs ve kalıcı hasarlarla karşılaşma riskiniz olacaktır. İnternet üzerinden büyük kurumların adını kullanarak kredi kartları aracılığı ile üyelik yaptırarak para aktarımı yaptıran siteler veya farklı sanal kart isimleri kullanarak para aktarımı yapan sitelerde mevcuttur bunların bazıları yasal olarak işlemi gerçekleştirse de birçoğu dolandırıcılık amaçlı olabilir iyi bir araştırma yapmadan itibar etmemenizi öneririz.

 

Son olarak bazı büyük ve bilindik siteler üye olmanız, sayfasını sosyal mecrada beğeni ve yorum atmanız, online kalmanız karşılığında yeşil taş verebiliyor fakat bu yöntemler de çoğu zaman sizi hüsrana uğratabilir dikkatli hareket etmelisiniz.

Clash of Clans Clash of Clans Para Yükleme Clash of Clans Nasıl Para Yüklenir Clash of Clans Para Clash of Clans Yakut
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke