Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları
Adanaspor Haberleri Akhisar Belediyespor Haberleri Antalyaspor Haberleri Beşiktaş Haberleri Bursaspor Haberleri Çaykur Rizespor Haberleri Fenerbahçe Haberleri Galatasaray Haberleri Gaziantepspor Haberleri Gençlerbirliği Haberleri İstabul Başakşehirspor Haberleri Kardemir Karabükspor Haberleri Kasımpaşaspor Haberleri Kayserispor Haberleri Multigroup Alanyaspor Haberleri Torku Konyaspor Haberleri Osmanlıspor Haberleri Trabzonspor Haberleri

Facebook'a Canlı Harita Özelliği Geliyor

Sosyal medya sitelerinden biri Facebook'a canlı yayın özelliği kısa bir süre önce geldi.

Facebook'a Canlı Harita Özelliği Geliyor
Facebook'a Canlı Harita Özelliği Geliyor Berk
Bu içerik 537 kez okundu.

Sosyal medya sitelerinden biri olan Facebook her geçen gün giderek büyüyor. Facebook yeni güncellemelerle  beraber eklediği özellikler sayesinde rakiplerine göre büyük bir avantaj yakalamış durumda. Facebook’un ekleyeceği bu yeni özelliklerden biri ise canlı harita oluyor.

 

CANLI YAYIN UYGULAMASI BÜYÜK İLGİ GÖRMÜŞTÜ !

Günden güne giderek popülerleşmeye başlayan canlı yayın uygulaması büyük bir kullanıcı kitlesi yakalamıştı. Facebook geçtiğimiz Ağustos ayında rakiplerinden geri kalmamak için canlı yayın özelliği ile ilgili çalışmaları başlamıştı.

Facebook canlı yayın özelliği, ABD’de yaşayan kişiler için Aralık ayında aktif etmişti. Ülkemizde ise canlı yayın özelliği Nisan ayında kullanılabilmeye başlanmıştı.

 

FACEBOOK BÜYÜK BİR AVANTAJ YAKALADI !

Facebook yeni çıkarmış olduğu canlı harita özelliğini geliştirerek rakiplerine göre büyük bir avantaj yakaladı. Yeni gelen canlı harita özelliği sayesinde, dünya haritasında canlı olarak yayın yapan kişiler anlık olarak takip edilebilecek.

 

CANLI YAYINLAR ANLIK OLARAK İZLENEBİLECEK !


Facebook hesabınızda sol kısımda yer alan “canlı haritalar” sekmesine giriş yaptığınızda dünya haritası karşınıza geliyor. Karşınıza çıkan bu dünya haritasında, mavi olarak işaretlenmiş noktalarda yer alan kişilerin canlı yayınlarını anlık olarak izleyebileceksiniz.

Yeni çıkarılan bu uygulama sayesinde farklı ülkelerdeki insanların kültürleri hakkında hakkında bilgi edinebilirsiniz.
 

 

facebook canlı harita
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ADVOCAAT DERBİYİ DEĞERLENDİRDİ
ADVOCAAT DERBİYİ DEĞERLENDİRDİ
Gaziantepsorlu Rajtoral İntihar Etti
Gaziantepsorlu Rajtoral İntihar Etti