MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             EINTRACHT FRANKFURT 0 - 0 HOFFENHEIM             MALAGA 1 - 1 GRANADA             OSASUNA 0 - 3 BARCELONA             Rizespor 0 - 1 Kasımpaşa             BAYERN 5 - 0 WOLFSBURG             Köln 1 - 1 Dortmund             HAMBURG 1 - 0 AUGSBURG             

Promosyon Çalısmaları

Emeklilere müjde kapıda promosyon çalışmaları tamamlandı bu çalışmalar ile emekliye ikramiyeler verileceği açıklandı.

Promosyon Çalısmaları
Bu içerik 165 kez okundu.

Ek ücretler ile emeklinin sorunlarını çözmeye koyulan devlet yeni zam ile durumları değerlendirmektedir. Sorunlarının artmasından yana şikâyetçi olan emekliler devletin vereceği zam ile dertlerinden kurtulmaktadır.

 

Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı bakanlar ile yaptığı promosyon girişimlerini sürdürmektedir. Destek pirim kesintisi kaldırılan emekli bağ kur emeklileri destek primlerini almaya başladı.

 

Emeklilerin daha iyi yaşam şartlarını sağlamak için yapılan projeler ile destek sağlanmaktadır. Devlet ekonomik durumların en iyi şekilde yansıması için düğmeye bastı ve bir an önce desteklerin verileceğini söyledi. Son zamlar ile daha da arttırılması düşünülerek istihdamın arttırılması istenmektedir.

 

SSK ve bağ kur emeklilerinde iş kuranlara yeni bir zam gelmesi beklentisi görülmekte. Sgk kesintilerinden yana şikâyetçi olan emekliler son aldığı haberler ile kesintilerin yapılmayacağı söylenilmektedir.

 

Emeklilerin rızası olmadan da kesinti yapılmaması gerektiği görüşünde olan bazı bakanlar bu konuyu gündeme getirecekleri konusunda bilgi verdiler. Uzun zamandır emeklinin durumları hakkında görüşülen konu içerikleri ekonomik koşulların iğleştirilmesi konusunda birçok adımlar atılması gerektiği konusunda içerikler sunulmuştur.

 

Emekli Emekliye Promosyon Promosyon detayları
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke