Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Doların Gücü

İstanbul serbest piyasada dolar 2,9700 lira ile güne başlarken, avro ise 3,3610 liradan kapılarını açtı.

Doların Gücü
Doların Gücü Cem Güner
Bu içerik 452 kez okundu.

Piyasanın kalbi yine kapalı çarşıda atmaya devam ediyor. İstanbul serbest piyasada dolar düşüşüne devam ederken avro da onu takip ediyor. Yatırımını gözden geçirecekler için piyasanın alış ve satış değerleri büyük önem taşıyor. Ekonomi haberleri de yatırımcılar için kolaylık sağlıyor.

 

KAPALIÇARŞI

Bugün Kapalıçarşı’da 2,9680 liradan alınan dolar 2,9700 liradan satılıyor. Avro 3,3590 liradan alınıp 3,3610 liradan satışa sunuldu.

 

DİKKAT EDİLMELİ

Yılın ilk yarısında birçok siyasi ve terör olaylarının yaşanmasına rağmen iyi geçmiş görünüyor, ikinci yarısında ise kaygılar taşıyan bazı ekonomistler var. Altın, dolar ve avroya yatırım yapanların daha dikkatli olması gerektiğini vurgulayan ekonomistler yatırımcıları uyarıyor.

 

SİYASİ DALGALANMA

Siyasetteki dalgalanmalar her zaman ekonomiye yansır. Türkiye’nin içinde bulunduğu siyasi karışlıklılarda bu durumu piyasalara yansıtıyor. Bu haftada bir önceki haftayla benzer bir durumda, Önceki kapanışta doların satış fiyatı 2,9770 lira, avronun satış fiyatı ise 3,3770 lira olarak belirlendi.

 

Dolar ve avronun bugünlük piyasa analizi bu şekilde. Gözler şimdi piyasanın nasıl ilerleyeceğini takip ediyor.

 

Doların gücü Dolardaki hareketlilik Doların yükselişi Dolar ne olur Bu hafta dolar ne olur dolar düşer mi Dolar yükselir mi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı