Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Erken rezervasyon ne avantaj sağlar

Erken rezervasyon ne avantaj sağlar denilince önceleri sadece tatil beldelerinde daha kaliteli bir yer bulmak ve zamanın sıkıştığı dönemde açıkta kalmamak anlaşılırdı. Ancak son yıllarda erken rezervasyon sayesinde tatil için gideceğiniz beldelerdeki otel fiyatları daha hesaplı bir hal almaya başladı. Durum böyle olunca yedi, sekiz ve dokuzuncu aylarda yapacağınız tatiller için, kalacağınız otelleri aylar öncesinden belirleyebiliyorsunuz.

Erken rezervasyon ne avantaj sağlar
Erken rezervasyon ne avantaj sağlar Cem Güner
Bu içerik 589 kez okundu.

YÜKSEK FİYAT

Odalarını bu dönemde ayırttığınız için ücret ve otelin diğer hizmetlerindeki fiyat tarifeleri oldukça hesaplı oluyor ve neredeyse normal zamanda ödeyeceğiniz ücretin yüzde kırklara kadar indirebiliyorsunuz. On bin liralık bir beş yıldızlı tatile altı bin lira ödemek de tatilcilere oldukça cazip geliyor.

 

Kış aylarında online tatil rehberlerinin kataloglarına göz atabiliyorsunuz.

Bu sektör çoktan seçmeli olduğu için, bu yıl Akdeniz bölgesinde diğer yıl Ege bölgesinde ve daha sonra Marmara derken en hesaplı rezervasyon seçenekleri ve en güzel tatil beldeleri sizlerin seçimini bekliyor.

 

BALAYI

Erken rezervasyon balayına gidecek çiftler için de biçilmiş kaftan. Düğün tarihine doğru orantılı orak seçilen zaman dilimi, balayı çitlerine özel kampanyalar, indirimler sürprizler derken iş daha eğlenceli bir hal alıyor. Çiftler düğünlerinin hemen ardından kendileri için ayrılan süit odalarda evliliklerinin en güzel günlerini geçirmek üzere yola düşerken, boş yer bulma ve yüksek fiyatlarla karşılaşma endişesi taşımıyorlar.

 

ERİŞİM YOLLARI

Firmalar duyurularını internetten, televizyondan ve telefonlara mesaj atarak duyurabildikleri gibi tanıtım broşürleri hazırlatarak bunları gezici ekipler yardımıyla dağıtarak mevcut kitleye ulaştırabiliyor.

Erken rezervasyon sistemini uçak tur şirketlerini de de kullanabilir, seyahatlerinizi daha hesaplı gerçekleştirebilirsiniz. Aynı tatillerde olduğu gibi uçak turlarında da yer bulamama sıkıntısı da çekmemiş olursunuz. Tatil için kampanyaları, gün sayısına göre fiyatları ve uçak bileti saatlerini aylar öncesinden öğrenebilirsiniz.

 

Erken rezervasyon Erken Rezervasyon indirimleri Erken rezervasyon oteller Otel indirimleri Otel rezervasyonları İndirimli oteller
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı