MAÇ SONUÇLARI
ANTALYASPOR 1 - 1 RIZESPOR             PALERMO 1 - 4 TORINO             ALANYASPOR 0 - 2 BURSASPOR             ESPANYOL 3 - 3 EIBAR             BOURNEMOUTH 0 - 0 TOTTENHAM             ALANYASPOR 0 - 2 BURSASPOR             DARMSTADT 3 - 1 WOLFSBURG             FREIBURG 2 - 1 AUGSBURG             LEVERKUSEN 0 - 3 HOFFENHEIM             LEICESTER 3 - 1 CRYSTAL PALACE             

REKLAMI KAPAT / GÖSTER

Tayland Hükümeti Bir Adayı Turistik Faaliyetlere Kapatıyor

Bir adanın çevreyi olumsuz etkilemesi sebebiyle Tayland hükümeti adadaki turistik faaliyetleri durdurdu.

Tayland Hükümeti Bir Adayı Turistik Faaliyetlere Kapatıyor
Bu içerik 335 kez okundu.

Tayland’da bulunan bir ada çevreyi olumsuz şekilde etkilediğinden dolayı, Tayland hükümeti bu adada gerçekleşen turistlik faaliyetlerin durdurulması kararını verdi.

 

TAYLAND HÜKÜMETİ TURİSTLİK FAALİYETLERİ DURDURULUYOR

Tayland hükümeti, Similan Milli Parkı içerisinde yer alan Koh Tachai adasındaki turistlik faaliyetlerin durdurulmasına karar verdi.

Tayland’da Similan Milli parkı içerisinde bulunan Koh Tachai adası, Phuket gibi popülaritesi yüksek olan adaları tercih etmeyen kişiler için öncelikli bir ada halindeydi.

 

DALIŞ YAPMAK İSTEYENLERİN EN ÇOK SEÇTİĞİ ADALARDANDI !

Koh Tachai adası eşsiz ve durgun denizi nedeniyle dalış yapmak isteyenlerin en çok seçtiği adalar arasında yer alıyordu.

Dalış yapmak ve yüzmek isteyenlerin seçtiği adalardan biri olan Koh Tachai adasının toplam nüfusu 70 kişi olarak biliniyordu. Adaya gelen turist misafirler ile birlikte bu sayının bini aştığı söyleniyor.

 

ADA HİÇ BİR ZAMAN TURİZİME AÇILMIYACAK !

Tayland basını  bu zamandan sonra Koh Tachi adasının hiçbir zaman turizme açılmayacağını belirtti.

Ayrıca Tayland’da bulunan milli parkalar ülkede yaşanan muson yağmurları sebebiyle Mayıs ve Ekim ayları arasında ziyaretçilere kapanıyor.

 

tayland tayland adası
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke