MAÇ SONUÇLARI

Güzel Oyuncu Geçici Dövmeler Yüzünden Hastalandı

Blindspot dizisinin güzel oyuncusu vücuduna yapılan geçici dövmeler sebebiyle çeşitli sorunlar yaşıyor.

Güzel Oyuncu Geçici Dövmeler Yüzünden Hastalandı
Bu içerik 540 kez okundu.

Blindspot dizisinin güzel oyuncusu Jaimie Alexander, dizide oynadığı rolden dolayı belinin üst kısmını çeşitli geçici dövmeler ile tamamen kaplayarak kamera karşısına çıkıyordu.

 

GÜNDE 7 SAAT BU DÖVMELERİ TAŞIYORDU !

Çekimler sebebiyle günde ortalama yedi saat bu dövmeleri taşıyan oyuncu ile ilgili yapılan iddialarda geçici dövme yapımında kullanılan mürekkep sebebiyle güzel oyuncunun hastalandığı söyleniyor.

Çekimler sırasında her gün yedi saat boyunca bu dövmeleri bedeninde taşıyan Jaimie Alexander, iddialara göre bu dövmenin mürekkebi yüzünden hastalandı.

 

ACILARI GÖZLER ÖNÜNE SERİLDİ !

New York’ta önceki akşamda gerçekleşmiş olan bir etkinliğe katılan 32 yaşındaki güzel oyuncu Alexander, giymiş olduğu sırtı açık elbise ile dikkat çekti.

Bu hastalıkla uzun bir süredir mücadele içerisinde olan Alexander bu hastalığın sebebinin dövmenin yapımında kullanılmış olan mürekkepten kaynaklandığını öne sürdü.

 

ALEXANDER; DÖVMELER YAPILMADAN ÖNCE BİR SORUNUM YOKTU !

Dövme yapımında kullanılan mürekkepten dolayı zehirlendiğini iddia eden Alexander “Bu dövmeler yapılmadan önce sağlığım ile ilgili bir sorun yoktu. Ancak bu dövmeler bedenime yapılmaya başlandıktan sonra hastalandım” sözlerini ifade etti.

 

 

jaimie alexander
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke