Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Likit fon nedir?

Likit Fonlar bir birikim yapmayı düşünüp düşünceden öteye geçemeyen veya paranın bankada duracağına en azından getirisi olsun düşüncesine sahip olan insanlara kâr amacı güden bir olanak sağlar.

Likit fon nedir?
Likit fon nedir? Cem Güner
Bu içerik 2251 kez okundu.

Likit fon nedir?

Mevduatınızı kısa vadede az da olsa değerlendirmek uzun vadede hesaplandığında gerçek kâr olgusuna yakın bir düzeyde hem de 32 gün gibi uzun bir süre beklemek zorunda bırakmayan maddi olarak hiçbir risk taşımayan uygulamadır. İçeriğinde repo devlet tahvili gibi yüzdelik dilim üzerinden mevduatınızla yapılabilecek yatırım çeşitlerinden bulunduran uygulamaya ulaşmak oldukça basit.

 

EK GELİR

Bulunduğumuz yüzyıl gereği en azından bir bankayla çalışmak durumundayız ve bankada kazançlarımızı bekletmektense herhangi bir zararı olmayan ve banka müşteri hizmetleri ya da şubesi aracılığıyla edinilebilen bu uygulama mevduat büyüdükçe yüzünüzü daha da çok güldüren bir ek gelire bile dönüşebilir bu uygulama A tipi ve B tipi olarak ayrılır A tipi en az %25 hisse senedi içerebileceğinden ve bu durumun zarara dönüşebileceğinden kaynaklı B tipi fon da kâr marjı daha düşük olmakla birlikte garantici insanlar için çok mantıklı bir uygulama olabilir ve bono vadesi en az olanlara yatırım yapan bir uygulama olduğundan anlık alım satım yapabilirsiniz.

 

Netice itibariyle şu anda mevduat faiz oranlarını incelediğimizde yukarıda da belirttiğim gibi en az 32 gün vade ve buna istinaden sadece 1 temdit günü ve temdit günü haricinde yapılan çekimde bir anda boşa giden tüm emek ve süre bakımından zarar eden mevduat sahibi olacaktır. Bu durumlarla karşılaşmamak ve en azından az da olsa mevduatınıza bir değer biçmektir. Yıl bazında mevduatınız büyüdükçe küçük olan bu kar ilerde sizlere veya sevdiklerinize bir teminat sağlayabilecek gerçek bir yatırıma dönüşebilir işte o zaman gerçek bir yatırımcı kimliğimiz olmuş olacak ve akmasa da damlar mantığıyla azar azar başlayıp en sonunda güzel güzel kazanabilirsiniz.

 

Likit Fon Likit Fon Nedir Likit Fon ile nasıl kazanç sağlanır Likit Fon ile para kazanmak Mevduat ile para kazanmak Likit Fon ne kadar kazandırır Likit Fon getiri hesaplama Likit Fon haram mı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı