Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

S-Note Uygulaması Google Play Store'a Geldi !

Samsung'un not alma uygulaması S-Note artık Google Play Store'da yer alıyor.

S-Note Uygulaması Google Play Store'a Geldi !
S-Note Uygulaması Google Play Store'a Geldi ! Berk
Bu içerik 854 kez okundu.

Akıllı telefon üreticisi Samsung, S-Pen kalem destekli cihazlarda bulundurduğu not alma uygulaması S Note’u Google Play Store’a ekledi. S-Note uygulamasının hangi cihazlarda çalıştığı ise merak konusu oluyor.

 

KULLANICILAR TARAFINDAN POPÜLERLİK KAZANMIŞTI !

Kısa sürede büyük bir popülerlik yakalamış olan Galaxy Note serisinin en sevilen özelliklerinden biri ise S-Pen desteği sayesinde S-Note uygulamasını kullanabilmesiydi.

S-Note uygulamasının Google Play Store’a gelmesi sonucunda kullanıcılar, uygulamanın güncellenmesi için yeni sistem güncellemelerine kadar beklemek zorunda kalmayacak. Güney Koreli şirketin bunu düşünmesi kullanıcılar tarafından bir çok olumlu tepki almasına neden oldu..

 

ÖNEMLİ SİSTEM UYGULAMALARI PLAY STORE’DE BARINDIRILIYOR !

Bir çok akıllı telefon üreticisi önemli sistem uygulamalarını Google Play Store’da bulundurarak uygulamaya gelen yeni güncellemeleri kullanıcıları ile hızlı bir şekilde buluşturuyor. Tabi durum böyle olunca kullanıcı memnuniyetinin üst seviyelerde tutulması oldukça normal karşılanabilir.

 

SADECE SAMSUNG TELEFONLARDA KULLANILABİLECEK !

Samsung'un Google Play Store'a S-Note uygulamasını getirmesi kullanıcılarından bir çok olumlu yorum almasına sebep oldu. Ancak S-Note uygulaması sadece Samsung model telefonlarda kullanılabilecek.

S-Note uygulamasının hangi Samsung cihazlarla uyumlu olacağı konusunda henüz tam bir bilgi yok. Ancak S-Note uygulamasının Samsung haricindeki cihazlarda da kullanılabileceği yönünde iddialar bulunuyor.

 

s-note s-note uygulaması
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar