Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Teşvik Bankadan Girişim Sizden

Devlet desteği ile TEB, girişimci vatandaşlarımıza 150 bin TL'ye kadar hibe kredi verecek. Detaylı bilgi burada.

Teşvik Bankadan Girişim Sizden
Teşvik Bankadan Girişim Sizden Cem Güner
Bu içerik 366 kez okundu.

TÜBİTAK'ın da katkılarıyla TEB bankası girişimcilere yolunu açtı. Devlet destekli TÜBİTAK, özel sektör alanına girmek isteyenlere bir yol gösterdi ve bunu da çok başarılı şekilde hayata koydu. TÜBİTAK‘ın sayesinde TEB girişimciler için aracılık etmeye yeniden hazırlanıyor. Bu sefer ikincisi olacak bu aracılığın girişimci arkadaşlara 150 bin liraya kadar geri ödemesiz hibe desteği verileceğini açıkladı.

 

GERİ ÖDEMESİZ

Bu aşama da TÜBİTAK 'ın normal statüsünden çıkarak artık bilim yönün de ilerlemesini sağlayacak bu proje için atılan adım onca banka arasından TEB tarafından olumlu karşılanarak geçen sene içerisin de 15 girişimciye 150 bin TL geri ödemesiz hibe desteği vererek TÜBİTAK 'ın gözüne girmeye başladı.

 

TEB - TÜBİTAK

Bu sene kapılarını 31 Mayıs'a kadar girişimciler için açacak olan TEB bankası bugünler de gördüğümüz haberler de ekonomi haberleri sayfasında önemli bir boyut açarak karşımıza çıkacağı görülüyor. TÜBİTAK 'ıh da desteği ile bu alan da sektörle gelişim ve çaba ile asıl olan ulaşmak istediğimiz hedefe çıkılması planlıyor. Diğer bankalar arasından seçilen TEB bu yön de öncü marka olmaya devam edecek gibi görünüyor.

 

Teb Tübitak Kredi Desteği Karşılıksız kredi Hibe kredi Başvuru şartları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı