MAÇ SONUÇLARI

AVM'lerin Keyfi Yerinde

Her türlü terör saldırı tehditine karşın hayatımızdan çıkartamadığımız Alışveriş Merkezleri müşteri portföyünü arttırıyor.

AVM'lerin Keyfi Yerinde
Bu içerik 232 kez okundu.

Hepimizin şehrinde Alışveriş Merkezi (AVM) mevcuttur ve gitmeyen de illaki yoktur. Fakat bazı AVM'ler içerisinde ki sektörel bazlı firmalardan hariç müşteri çekmek için birbirinden ilginç ve değişik modeller de gösteriler yapmaktadır. Bu yıl ülke genelince pek çok terör olayı olmasına rağmen hiç eksiltmekten vazgeçmediğimiz AVM'ler Artaş grubunun dahil olduğu bu başlıca 3 AVM 30 milyon müşteri ağı ile ön plana çıkmaktadır.

 

Ekonominin başlıca haberlerin de bu gibi olayların yansıtılması artık abartı olmadığı gibi şaşılmıyor da çünkü alışveriş milli sporumuz gibi sırf alışveriş yapmamak çıkıp gezmek için bile AVM 'ler tercih ediliyor. AVM 'ler içerisinde bir çok ürünün, yemeğin, sinemanın ve oyun bazlı mağazalar ile her kesime ayak uyduruyor ve her kesimin gelmesi için ortam hazırlıyor.

 

Bu neden ile Arena park, Armonipart ve Kayseri park sahibi olan Artaş grubunun geçen seneki müşteri ağı 30 Milyon teki şahıstır. Tabi bu kütlesel oran da değişim de sağlamıştır. Fakat genel kapsam da böyle olması şaşırtmıyor da değil.

 

Alışveriş Merkezleri Avm
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke