MAÇ SONUÇLARI

ALVES Temizlik Ürünü

Temizlik sektörüne yeni bir marka ile giriş yapan Atahan İnşaat, kendinden çokca bahsettirecek gibi görünüyor. Mutfaklarımızda ilerleyen günlerde Alves markalı ürünleri görmek mümkün olacak.

ALVES Temizlik Ürünü
Bu içerik 385 kez okundu.

Alves markasıyla yeni bir sektöre giriş yapan Atahan İnşaat,  endüstriyel temizlik sektörüne yeni bir soluk getirmek için çalışıyor. Farklı bir yöntemle evlere girmeye hazırlandıklarını söyleyen Atahan inşaat, teknik servisler aracılığı ile hizmet vereceklerini açıkladı.

 

3 KATI BÜYÜME

Ekonomi haberleri de Atahan inşaat’a yer verdi, Alves markası ve izleyecekleri yolla ilgili bir açıklama yapan şirket ortaklarında olan Suat izci şunları söyledi: “Endüstriyel olarak birçok otele ve restorana ayda 150 ton satış yapıyoruz. Bu satış, ev ürünleriyle yüzde 150 daha büyüme sağlayacak” dedi.

 

YENİ MARKA GELİYOR

Genel temizlik, mutfak, yer temizliği, çamaşır ve kişisel bakım ürünleriyle evlere de girecek olan alves ev hanımlarını sevindireceği benziyor. Izgara, fırın, ocak üstleri, ankastre, inox, ürünlerin temizliğini daha da kolaylaştıracak Focus ile adeta temizliğin farkı yaşanıyor. Alves, İnternet sitesinden de satış yaparak kolaylık sağlıyor. Katalog üzerinden rahatlıkla sipariş veren müşteriler evlerine kadar hizmet alıyor ve ürünleriyle daha çabuk tanışıyor.

Herhangi bir şikayet durumunda ya da ürün bilgisi almak isteyen müşteriler 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerini arayabiliyor.

 

Alves Atahan İnşaat Temizlik malzemesi Temizlik ürünleri Yeni temizlik ürünleri
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke