Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Konuşulan Heykel Yıkıldı

İzmir metrosu içerisine yaptırılan ve kısa zamanda herkesin konuştuğu konu haline gelen çıplak adam heykeli bugün uğradığı saldırı sonrasında zarar gördü ve yıkıldı.

Konuşulan Heykel Yıkıldı
Konuşulan Heykel Yıkıldı Cem Güner
Bu içerik 1304 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde basına yansıyan İzmir metrosu içerisine yaptırılan çıplak adam heykeli bugün Serdar K. isimli bir şahıs tarafından saldırıya uğradı. 

 

BALYOZ İLE METROYA GİRDİ

Bugün sabah saatlerinde Metro istasyonuna elinde balyoz ile giren Serdar K. direk heykelin yanına gitti. Balyoz ile metro istasyonunun güvenliğini aşarak giren Serdar K. elindeki balyoz ile heykele vurmaya başladı. Etraftakilerin şaşkın bakışları arasında heykele bir çok kez darbe indiren Serdar K. çıplak adam heykelini parçalamayı ve yerinden düşürmeyi başardı. 

Son dönemde bir çok haber sitesine konu olan heykel, medyaya yansıdıktan 3 gün sonra yok edilmiş oldu. 

 

SERBEST BIRAKILDI

Olay yerine polisi çağıran ve şahsı olay yerinde tutan metro güvenliği, saldırıyı düzenleyen şahsı göz altına aldı. Polis sorgusundan sonra mahkemeye sevk edilen Serdar K. ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

 

SEBEP

Heykele düzenlediği saldırı sonrasında savunma veren Serdar K. yaptığı savunmada İzmir Belediyesinde görevli olarak çalıştığını, İzmir Belediye Başkanına kişisel bir konuda kızmasından ötürü heykele saldırdığını belirtti. Kişisel sorunlarını heykelden çıkartan Serdar K. serbest bırakıldı.

Hakkında kamu malına zarar vermek suçlamasıyla dava açılabilir.

İzmirdeki heykel Konuşulan heykel Yıkılan Heykel Çıplak heykel
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar