MAÇ SONUÇLARI

Beşiktaş 25 Milyon Euro İstiyor!

Beşiktaş'ta bu sezon yaptığı büyük çıkışla takımın ve Türkiye Milli Takımı'nın göz bebeği haline gelen Oğuzhan Özyakup'a İtalyan devi İnter talip oldu. İnter,23 yaşında bulunan ortasaha oyuncusu Oğuzhan Özyakup için 13 Milyon Euro verdi ancak Beşiktaş yönetimi bu teklifi az bularak reddetti. Beşiktaş kulübü Oğuzhan için 25 Milyon Euro istiyor.

Beşiktaş 25 Milyon Euro İstiyor!
Bu içerik 293 kez okundu.

Beşiktaş'ta bu sezon yaptığı büyük çıkışla takımın ve Türkiye Milli Takımı'nın göz bebeği haline gelen Oğuzhan Özyakup'a birer birer teklifler gelmeye başladı. En ciddi teklif İtalyan devi İnterden geldi. İnter,23 yaşında bulunan ortasaha oyuncusu Oğuzhan Özyakup için 13 Milyon Euro verdi ancak Beşiktaş yönetimi bu teklifi az bularak reddetti. Beşiktaş kulübü Oğuzhan için 25 Milyon Euro istiyor.

Uzun zamandır İngiliz scout ekiplerinin izlediği Oğuzhan'a sürpriz bir talip geldi.Galatasaray'ın eski hocasının çalıştırdığı çizme ekibi İnter,Beşiktaşlı yıldız futbolcuya kancayı taktı.İtalya Ligi'nde bu yıl büyük bir hayal kırıklığı yaratan ve zirve sahibi Juventus'un tam 24 puan gerisinde ligi 4. sırada tamamlayan İnter yeni bir oluşuma gitmeye hazırlanıyor.

Teklifi az buldular

İnter'li yöneticilerin Beşiktaş kulübüyle görüştüğü ve Oğuzhan için 13 Milyon Euro'yu gözden çıkardığı belirtildi. Ancak Beşiktaş yöneticileri bu teklifin yetersiz olduğu ve ancak 25 Milyon Euro'ya Oğuzhan'ı satabileceklerini söylediler. Bu görüşmeden sonra 25 Milyon Euro'nun çok fazla olduğunu belirten İnter, şimdilik transferi askıya almak durumunda kaldı. 

Oğuzhan Özyakup bu sezon Beşiktaş forması altında 31 karşılaşmada 9 gol ve 7 asistlik performansla takımının şampiyon olmasında önemli bir pay sahibi olmuş oldu. 

Ayrıca Beşiktaşlı taraftarlar Oğuzhan Özyakup'un ancak astronomik teklif gelirse satılması yönünde görüş bildirdiler. 

Mancini çok istiyor

2 yıl önce bir süre Galatasaray'ı çalıştıran ve Oğuzhan'ı yakından takip eden Mancini Beşiktaşlı oyuncuyu oldukça beğeniyor. 

Beşiktaş İnter transfer
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke