Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Pozitif enerji nasıl yayılır?

Pozitif enerji nedir? Neler yapmak gerekir? Etrafın enerjisi insanı nasıl etkiler?

Pozitif enerji nasıl yayılır?
Pozitif enerji nasıl yayılır? Cem Güner
Bu içerik 1602 kez okundu.

İnsanlar gün içerisinde çok stresli, üzgün ya da mutlu olurlar. Çoğu zaman stresli veya üzgün oldukları için negatif enerji ile güne devam ediyorlar ama bu çok yanlış. Bir insan her işinin düzgün gitmesini veya arkadaş ortamında eğlenmek ve rahat olmak istiyorsa negatif enerji ile güne başlayıp devam etmeyecek. Eğer pozitif enerjinin nasıl yayıldığını bilmiyorsa bu çok basit.

Mesela gülümsemek pozitif bir enerjidir 30 saniye bile gülümsemek çok iyi gelir ve pozitif enerjiyi etrafında kolay bir şekilde yayılır.

 

Nasıl pozitif enerji yayılır? Sorusu bu konu insan hayatında birçok değişiklikler yapabilir.

Birkaç örnek verelim mesela;

  • Sarılmak insan için gülmek kadar basit bir eylemdir ama sihirli bir davranışlardandır. Size önerim samimiyet derecesine göre sarılmaktan çekinmeyin
  • Onu dinleyin çünkü bazı insanlar kendilerini konuşarak başkalarına anlatarak kendini avutur bu onun için pozitif bir enerji olarak geri dönecektir.
  • Ufak nezaket kurallarını es geçmeyin mesela kola cips gibi yiyecekler yiyorsanız karşınızdaki kişiye mutlaka ikram edin. Otobüste yaşlı hamile veya engelli kişilere yer verin apartmanlarda genelde çoğu kişi aynı anda içeriye girer ve ilk siz giriyorsanız kapıyı önden tutun(arkadaşı kişinin suratına kapanmasını engellemek için) bu çok güzel bir davranıştır.
  • Pozitif enerjiyi bulaştırın nasıl olacak derseniz arkadaşım bana pozitif eylemde bulundu veya pozitif bir şeyler söyledi sizde başkalarına pozitif bir şeyler söyleyin ve bu yol ile çevreniz pozitif ol.

Yukarıdaki birkaç örnek "nasıl pozitif enerji yayılır" konusuna örnek olacaktır. Pozitif enerjinin yayılması hiç zor değil tabi uğraşırsak eğer. Bahsettiğim gibi bir insan negatif bir enerji ile güne başlar ise işleri çoğu zaman düzgün gitmez ama pozitif enerji ile güne başlar ise işlerinin çoğu olumlu olacaktır.

 

Sürekli olarak bunalım şarkıları dinliyorsanız bu sizin için iyi değil çünkü dinlediğimiz müzik ruhsal durumumuz üzerinde çok fazla etkilidir. Sizi veya çevrenizi depresifleştiren, bol acılı, bunalım şarkıları yerine sizi mutlu eden rahatlatan şarkılar dinleyin bu tür şarkılar ruh sağlınız için çok olumlu olacaktır. Kısacası size tavsiyem pozitif enerjili olun ve bu pozitif enerjiyi etrafınıza yayabildiğiniz kadar yayın.

 

Pozitif enerji Pozitif enerji nasıl yayılır Gülmek iyi midir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar