Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Facebook yenilenen sağ sütun reklamları

Hemen hemen herkes ya bir Facebook sayfası açmış ya da Facebook’ta bir sayfa açmak istiyor. Hayranı olduğu bir takımın, bir müzik grubunun, bir filmin ya da kendisini anlatan bir sayfanın yöneticisi olma peşinde. Şüphesiz bu Facebook sayfaları kendi kendine büyüme sağlayamaz, Facebook reklamları işte burada kendini gösteriyor.

Facebook yenilenen sağ sütun reklamları
Facebook yenilenen sağ sütun reklamları Cem Güner
Bu içerik 450 kez okundu.

Facebook her geçen gün aktifliğini ve güncelliğini koruyup kendini bir kademe daha geliştiriyor. Facebook yenilenen sağ sütun reklamları bu gelişmenin bir parçası.

 

Peki, bu yenilik Facebook’a reklam veren sayfa kullanıcılarına ne sağlayacak?

Facebook ekibi, reklamlar konusunda yaptığı deneylerde sol sütunda yer alan reklamların 3 kat daha verimli olduğunu ve alıcının dikkatini daha çabuk geçtiğini ispatladı. Yani reklam verenler için Facebook yenilenen sağ sütun reklamları daha fazla alıcı demek olurken, doğal olarak fiyatların da artması anlamına geliyor. Yeni düzenleme ile Facebook, sağ sütunda daha az reklam olacağını müşterilerine bildirirken, bunun rekabet ortamının artmasına ve reklam verenlerin ceplerinin daha çok yanmasına sebep olacağı görülüyor. Ancak her konuda güvenilirliği kanıtlanan Facebook yenilenen sağ sütun reklamları ile de müşterilerine kesin alıcı garantisi vermeyi de ihmal etmiyor.

 

Son olarak, Facebook’ ta sağ sütun reklamları için ve haber kaynağı reklamları için iki farklı görsel kullanmak zorunda olan reklam verenleri Facebook yenilenen sağ sütun reklamları sayesinde tek bir görsel ile reklam işini halledebilecek. Yaklaşık 1 aydır yürürlükte olan Facebook yenilenen sağ sütun reklamları şu ana kadar reklam verenler tarafından tam not almakla beraber, eski düzeni unutturduğu da görülmekte.

Facebook reklamları Facebook Facebooka reklam vermek Facebooka nasıl reklam verilir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar