Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Torku Konyaspor'un Büyük Başarısı

Taraflı tarafsız herkesin saygısını kazanan Torku Konyaspor büyük bir başarıya imza attı. Türkiye Süper Lig'i piyasa değerlerinde 13.sırada yer alan Konyaspor her şeyin para olmadığını bir kez daha göstermiş oldu.

Torku Konyaspor'un Büyük Başarısı
Torku Konyaspor'un Büyük Başarısı Direnç Güneş
Bu içerik 2188 kez okundu.

2015/2016 sezonunda taraflı tarafsız herkesin saygısını kazanan Torku Konyaspor büyük bir başarıya imza attı. Türkiye Süper Lig'i piyasa değerlerinde 13.sırada yer alan Konyaspor her şeyin para olmadığını bir kez daha göstermiş oldu.

Sadece 30.15 Milyon Euro..

Türkiye Süper Ligi kulüp piyasa değerlerine baktığımızda 13.sırada yer alan ve sadece 30.15 Milyon Euro kadro değeri olan Konyaspor,Aykut Kocaman önderliğinde ve taraftarının büyük desteğiyle oldukça önemli bir başarıya imza atarak 3. sırada yer aldı ve doğrudan Avrupa Ligi'ne katılmaya hak kazandı. Ayrıca Konyaspor Türkiye Kupası'nda yarı final oynamıştı. 

İlk 3'te büyükler var

Bilindiği üzere Türkiye Süper Ligi kulüp piyasa değerlerinde ilk 3 sırayı üç büyükler yer alıyor. Fenerbahçe 152 Milyon kadro değeriyle 1. sırada. Beşiktaş 116 Milyon kadro değeriyle 2., Galatasaray 102 Milyon değeriyle 3.sırada yerini almış durumda. 

İşte Türkiye Süper Ligi kulüp piyasa değerleri ; 

 

Konyaspor Başarı Türkiye Süper Ligi Kulüp Değerleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar