Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Antalyaspor'da Beklenmedik Ayrılık

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, genel kurulu toplama kararı aldı. 30 Haziran'da genel kurul toplanacak. Gültekin Gencer başkanlığa aday olmayacak.

Antalyaspor'da Beklenmedik Ayrılık
Antalyaspor'da Beklenmedik Ayrılık Cem Güner
Bu içerik 622 kez okundu.

Antalyaspor'un Başkanı Gültekin Gencer'in istifası bugünün damga vuran gelişmeleri arasında. 52 yaşında olan Gültekin Gencer 2013 yılından beri Antalyaspor Başkanlığını yürütmekteydi. 

 

ÖNEMLİ TRANSFER

Başkan Gencer Antalyaspor'da yaptığı transferler ile bir çok kez gündeme gelmişti. Zamanında 3 büyük takımında isteyip alamadığı isim olan Samuel Eto'yu Antalyaspor'a getirmeyi başaran Gencer, önümüzdeki sezon içinde Eto'nun yanında Ronaldinho ile görüşmelerin sürdüğünü bildirmişti. 

 

Henüz resmi bir açıklama yok

Bu ayrılık kararını Başkan Gencer neden aldı, o konuda henüz net bir açıklama bulunmasada resmen Antalyaspor'da Gencer dönemi sona ermiş görünüyor. 

 

GENEL KURUL

Genel Kurul tarihi olarak kulüp 30 haziran tarihini belirlemiş durumda. Başkan Gencer aday olmayacağını duyurdu. Antalyaspor yeni başkan adayını transfer sezonu öncesinde seçmiş olacak. 

Gültekin Gencer Antalyaspor başkanı Antalyaspor başkanı istifa etti Antalyaspor başkanı istifa mı etti Başkan istifa Gencer istifa etti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar