Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Vitor Pereira'ya Talip Çıktı!

Vitor Pereira ile birlikte yeni bir oluşuma giden ve bunun içinde oldukça para harcayan Fenerbahçe şampiyonluğu Beşiktaş'a kaptırmıştı. Dolayısıyla taraftarların eleştirisine maruz kalan Vitor Pereira'ya vatandaşı olduğu ülke olan Portekiz'den talip çıktı: Porto!

Vitor Pereira'ya Talip Çıktı!
Vitor Pereira'ya Talip Çıktı! Direnç Güneş
Bu içerik 723 kez okundu.

Vitor Pereira ile birlikte yeni bir oluşuma giden ve bunun içinde oldukça para harcayan Fenerbahçe şampiyonluğu Beşiktaş'a kaptırmıştı. Hatta Fenerbahçe ezeli rakibi olan Galatasaray ile Türkiye Kupası finalinde karşılaşan ve 1-0'lık mağlubiyetle kupayı Galatasaray'a kaptırmıştı. Dolayısıyla taraftarların eleştirisine maruz kalan Vitor Pereira'ya vatandaşı olduğu ülke olan Portekiz'den talip çıktı: Porto!

Porto'ya şampiyonluk yaşattı..

Portekiz futbolunun dinomo taşlarından biri olan ve önemli başarılar kazanan Porto 2012/2013 sezonundan beri şampiyonluk yaşayamıyor. 2012/2013 sezonunda Porto şampiyon olduğunda çok tanıdık bir isim teknik direktörlük koltuğundaydı : Vitor Pereira! 

Vitor Pereira ayrıldığından beri şampiyonluk yarışından uzak kalan Porto için bu sezonda hayal kırıklığı oldu.Ligi lider Benfica'nın 15 puan gerisinde 3.sırada tamamlayan Porto'da ilk ayrılık dün gerçekleşti.Teknik direktör Jose Peseiro’nun görevine son verildiği resmen açıklandı.

'' 1 aydır görüşüyoruz''

Porto Başkanı Jorge da Costa, 18 Mayıs’ta yaptığı açıklamada, “1 aydır Pereira ile görüşüyoruz” itirafında bulunmuştu. Bu açıklamanın ardından gözler Vitor Pereira'ya çevrildi.  Vitor Pereira yakın çevresine  '' Porto'da güzel günler yaşadım ama kulübüm Fenerbahçe ayrılmamı istemezse Türkiye'de kalmaktan memnunum'' dediği öğrenildi. 

 

Vitor Pereira Porto Fenerbahçe talip
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar