MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             EINTRACHT FRANKFURT 0 - 0 HOFFENHEIM             MALAGA 1 - 1 GRANADA             OSASUNA 0 - 3 BARCELONA             Rizespor 0 - 1 Kasımpaşa             BAYERN 5 - 0 WOLFSBURG             Köln 1 - 1 Dortmund             HAMBURG 1 - 0 AUGSBURG             

Fikret Orman Konuk Oyuncu Oldu

Bu senenin şampiyonu bilindik üzere Beşiktaş oldu peki Beşiktaş Başkanı Fikret Orman nerelerde planları neler bilemeyiz ama yolunun Poyraz Karayel dizisi ile kesiştiğini söylemek hiçte zor değil.

Fikret Orman Konuk Oyuncu Oldu
Bu içerik 183 kez okundu.

Bu senenin şampiyonu olan Beşiktaş'ın başkanı Fikret Orman, Poyraz Karayel dizisinde konuk oyuncu olarak yerini aldı.

 

FİKRET ORMAN ŞAŞIRTTI

Dizi izleyenlerini Fikret Orman şaşırttı. Kanal D’de yayınlanan Poyraz Karayel dizisinde, Beşiktaş’ın Başkanı olan Fikret Orman'da yer aldı. Beşiktaş başkanını dizinde yer almasını seyredenler oldukça şaşırdılar.

 

SEVE SEVE KABUL ETMİŞ

Dizide Sefer’in mezarına gelen Fikret Orman, “Sefer iyi çocuktu, Allah rahmet eylesin. Çok da iyi Beşiktaşlıydı” diyerek oyunculuğunu sergiledi. Dizinin diğer oyuncularının da fanatik Beşiktaşlı olduğunu belirten Fikret Orman, senaryoda çok fazla Beşiktaş ile ilgili konular olması nedeniyle teklifi seve seve kabul ettiğini açıkladı.

 

SEKTÖRÜN ŞAMPİYONLARI

Sporun oyunculuktan daha zor olduğunu ‘’Diziyi 1 saat, 2 saat, 3saat içerisinde oynuyorsunuz ama biz öyle değil 365 gün 24 saat oynuyoruz’’ diyerek futbolun, spor alanında daha zor bir iş olduğunu belirtti. ‘’Ne mutlu ki arkada sizin gibi vefalı dostları var’’ diyerek mezarın üstüne forma bıraktı bu senenin şampiyonu Beşiktaş Dizi sektörünün şampiyonu Poyraz Karayel diyerek, dizi ile ilgili düşüncelerini yansıttı.

Poyraz Karayel dizi seyircileri bu durumdan oldukça memnun kaldıklarını belirtirken, Beşiktaş taraftarları gurur duyduklarını açıkladı. Sosyal medyada oldukça olumlu tepkiler toplayan Beşiktaş Başkanı ve Poyraz Karayel dizisi seyircilerden bu bölümden tam not aldı.

 

Poyraz Karayel Fikret Orman Beşiktaş
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke