MAÇ SONUÇLARI

Emre Mor Hangi Takımlı? Annesi Açıkladı..

A Milli Takımımızın çiçeği burnunda yıldızı olan Emre Mor'un annesi Güzela Bekirov katıldığı bir televizyon programında çok samimi cevaplarda bulundu. Güzela Bekirov yaptığı açıklamada Emre Mor'un Galatasaray taraftarı olduğunu söyledi.

Emre Mor Hangi Takımlı? Annesi Açıkladı..
Bu içerik 708 kez okundu.

A Milli Takımımızın çiçeği burnunda yıldızı olan Emre Mor'un annesi Güzela Bekirov katıldığı bir televizyon programında çok samimi cevaplarda bulundu. 

Danimarka'nın Nordsjaelland takımında oynayan 18 yaşındaki genç yetenek son oynanan Türkiye - Karadağ hazırlık karşılaşmasında hızı ve yeteniğiyle izleyenleri adeta büyelemişti. Dortmund,Liverpool gibi Avrupa devlerininde ilgisini çeken Emre Mor macerasını 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'ndan sonra çizmeyi planlıyor. 

Emre Mor'un annesinden samimi açıklamalar..

Emre Mor'un annesi Güzela Bekirov katıldığı bir televizyon programında Emre Mor ile merak edilen sorularla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. En çok merak edilen soru ise '' Emre Mor'un hangi takımı tuttuğu oldu? '' Güzela Bekirov yaptığı açıklamada Emre Mor'un Galatasaray taraftarı olduğunu ve Galatasaray'a sempati duyduğunu belirtti. Böylece Emre Mor ve ailesi transfer konusunda Galatasaray'a açık kapı bırakmış oldu. 

Fatih Terim etkili olabilir

Bilindiği üzere Galatasaray yeni sezon için teknik direktör arayışlarını sürdürüyor. İlk seçenek Fatih Terim. Bu yüzden Avrupa Şampiyonası'nı bekleyen Galatasaray yönetimi turnuva bitiminde Fatih Terim'e teklifte bulunacak. Eğer Fatih Terim,Galatasaray'ın başına geçerse Emre Mor'un Galatasaray'a gelmesinde en önemli etkenlerden biri olabilir.

 

 

Emre Mor Galatasaray hangi takımlı
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke