Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Ünlü Popcudan Kötü Haber

Pop müziğin usta isimlerinden Serdar Ortaç hastalığı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Ünlü Popcudan Kötü Haber
Ünlü Popcudan Kötü Haber Cem Güner
Bu içerik 640 kez okundu.

Pop müziğin usta isimlerinden Serdar Ortaç bilindiği üzere uzun süredir MS hastalığı tedavisi görmekte. Bu konuda çoğu zaman açıklama yapmaktan kaçsada, son durumu ile ilgili soruları cevapladı. 

 

Serdar Ortaç Yaptığı Açıklamada

Hastalığının devam ettiğini, bu duruma artık alıştığını, dışarıdan sağlıklı ve iyi göründüğünü ama içten içe yorulduğunu belirterek, "Konser anında veya herhangi bir zaman an geliyor elim ayağım kesiliyor, ayaklarım tutmuyor, sonra bir süre sonra düzeliyorum" dedi.

 

Sosyal medya üzerinden destek mesajları geldi

Serdar Ortaç'ın açıklamaları internete düşer düşmez, bir çok takipçisinden sanatçıya geçmiş olsun mesajları yağdı. Mesajların ortak temennisi acil şifa dilekleri.

 

MS HASTALIĞI

MS hastalığı bağışıklık sistemi ve sinir sistemini kapsayan, vücudu günden güne zayıflatan bir hastalıktır. Bu hastalık sinir uçlarında ve bağışıklık sisteminde telafisi mümkün olmayan sorunlar açar. MS hastalığının tedavisi yoktur. Ancak hastak ile mücadele etmek geçirilen MS ataklarının sayısını ve niteliğini düşürür.

MS hastalığının en önemli belirtileri arasında bir çok uzuvda aynı anda uyuşukluk, Göz çevresinde ve görüş açısında kısmi yada tamamen geçici süreli görme kaybı, sık sık tekrarlanan karıncalanma hissi, baş hareketlerinde yaşanılan elektrik çarpması hissiyatı, konuşma esnasında geveleme, cümle kuramama, sürekli yorgunluk ve baş dönmesi.

 

Serdar Ortaç Ms Hastalığı Serdar Ortaç'ın rahatsızlığı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar