Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Telefon Alırken Yapılan En Sık 3 Hata

Mobil cihaz kullanımının gün geçtikçe katlanarak artmasına karşın, kullanıcıları satın alımlar esnasında sıkça yaptığı hatalara karşı uzmanlar uyarılarda bulundu.

Telefon Alırken Yapılan En Sık 3 Hata
Telefon Alırken Yapılan En Sık 3 Hata Haberci
Bu içerik 789 kez okundu.

Akıllı telefon kullanımının tüm dünya genelinde gün geçtikçe artması, bir çok kullanıcıya gerek bankacılık, gerek alışveriş gerekse sosyal konularda bir çok kolaylık sağlarken, beraberinde de bir takım pazarlama hileleri ve olumsuzluklar getiriyor. Akıllı telefon almaya yönelik karar veren kişilerin dikkat etmesi gereken hususlar hakkında açıklamalarda bulunan uzmanlar, tuzaklara karşı dikkatli olunması gerektiğini vurguladı.

İşte Mobil cihaz seçimlerinizde dikkat etmeniz gereken 3 kritik nokta;

Ultra Lüks Aygıtlardan Uzak Durun

İşletim sistemlerinin her geçen gün yenilenmesi ve geliştirilmesi nedeniyle alacağınız telefonun yalnızca bir kaç sene içerisinde kullanımının giderek zorlaşacağını unutmayın. Altın kaplamalı binlerce lira verdiğiniz akıllı cihazları hatıra olarak saklamak pek makul bir davranış olmasak gerek.

Amiral Gemisi De Denilen Tepe Modellerinden Sakının

Telefon üreticilerin, rekabet husularında üstünlük sağlamak amacıyla 'Amiral Gemisi' betimlemesini uygun gördüğü, bir akıllı cihazın en üst modeli olan telefonların mini sürümleri gözünüze hoş gelebilir ancak batarya konusunda sizi çok büyük problemlerle karşılaştıracaktır.

İmitasyon Pillere Sakın Bulaşmayın

Mobil cihazınızın bataryası sökülüp takılır bir vaziyette değilse, yani kolayca çıkarılamıyorsa, pil değişikliğine ihtiyaç duyduğunuz takdirde bunu kendini denemek yerine bir uzmana başvurun. Ancak pili değiştirebilme lüksünüz varsa dikkat etmeniz gereken en önemli husus resmi olmayan imitasyon bataryalardan uzak durmanızdır.

 

 

akıllı telefon mobil cihaz alırken dikkat edilmesi gerekenler akıllı telefon önerileri akıllı telefon kritik noktalar telefon alırken nelere dikkat etmeli
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar