Muhammed Ali'nin Cenaze Töreni (canlı yayın)

Geçen hafta tedavi gördüğü hastahanede hayata gözlerini yuman Dünyaca Ünlü Boksör Muhammed Ali'nin cenaze töreni an itibariyle yapılıyor. Katılanlar içerisinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'da var.

Muhammed Ali'nin Cenaze Töreni (canlı yayın)
Muhammed Ali'nin Cenaze Töreni (canlı yayın) Cem Güner
Bu içerik 989 kez okundu.

Geçtiğimiz hafta Cuma günü tedavi gördüğü hastahanede hayatını kaybeden Boks Efsanesinin cenaze töreni şu an gerçekleşiyor.Törene bir çok ünlü isim katıldı. Törene katılanlar içerisinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'da var. 

Muhammed Ali'nin cenazesi ilk önce dünyaya geldiği ABD'de Kentucky eyaletine bağlı Louisville kentinde evine en yakın camiye getirildi. Kılınan cenaze namazı ile cenaze töreni başlamış oldu. 

 

SİYASİLERE SÖZ HAKKI VERİLMEYECEK

Basında da yer alan haberlere göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın törende bir konuşma yapacağı duyurulmuştu. Ancak sonradan yapılan açıklamalara göre Muhammed Ali'nin ailesinin siyasetçilere söz hakkı tanımayacağı söylenmişti.

 

3. BULVAR'ın adı artık MUHAMMED ALİ olacak

Bugün yapan bir açıklamaya göre Amerika'nın Newyork şehrindeki üçüncü bulvar isimli alana Muhammed Ali'nin isminin verileceği bildirildi.

 

TÜM DÜNYADA CANLI YAYIN

Muhammed Ali'nin cenaze töreni tüm dünyada ilk kez bir müslümanın cenazesinin canlı yayınlandığı cenaze olması sebebiyle bir ilk niteliğinde.

 

 

Muhammed Ali Cenaze töreni Ünlü boksörün cenaze töreni
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray 3 - 1 Gaziantepspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Galatasaray 3 - 1 Gaziantepspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Trabzonspor 4 - 1 Adanaspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Trabzonspor 4 - 1 Adanaspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)