MAÇ SONUÇLARI

Bodrum'da Halkı UFO Endişesi Sardı

Ramazan Davulcuları tarafından sahura uyandırılan Bodrumlular, UFO gördükleri endişesine kapıldı. Gökyüzünde ki ışık saçan cismin 20 dakika boyunca havada kaldığı ifade edildi.

Bodrum'da Halkı UFO Endişesi Sardı
Bu içerik 679 kez okundu.

Türkiye'nin en turistik beldelerinden birisi olma özelliğini elinde bulunduran Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Çiftlik Mahallesi’nde ramazan davulcuları tarafından sahura uyandırılan bazı vatandaşlar, karanlık semalarda bazen durup bazen hareket ederken etrafına ışık saçan belirsiz bir cisim gördüklerini dile getirdi. Yerel bir haber ajansı tarafından verilen bilgilere göre 20 dakika boyunca gökyüzünde kaldığı ifade edilen cismin UFO olduğunu iddia eden vatandaşların olay cep telefonları ile kayıt altına aldı.

Ani Sıçramalar Yapan Bir Nesne

Bodrum’da bir restoranın işletmeciliğini yapan, evli ve üç çocuk annesi olduğu bildirilen 39 yaşındaki Necla Karaca isimli vatandaşın Ufo olduğu iddia edilen cismi fotoğrafları belirtilirken, Karaca’nın kendisine uzatılan mikrofona olayla ilgili olarak ‘ Sahur için uykumuzdan uyandığımızda temiz hava almak amacıyla evimizin teras katına çıktık, her gün yaptığım gibi gökyüzüne bakıp yıldızları izlediğim sırada daha önce hiç karşılaştığımı hatırlamadığım bir cismin zaman zaman durup, aniden başka bir noktaya sıçradığını ve ışıklar saçarak parladığını hatta renk değiştirdiğini gördüm’ sözlerini sarf ettiği belirtildi.

Geçtiğimiz Günlerde UFO Sergisi Açılmıştı

Çiftlik Mahallesi’nde görülen cismin, geçtiğimiz günlerde,  bir alışveriş merkezinde, Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi tarafından bir çadırda açılan sergi ile alakalı olduğunu öne süren vatandaşlar, yerli ve yabancı turistler için yapılan bu hizmetin bölge halkında endişeye neden olduğunu dile getirdi. Cismin insansız hava aracı olan ‘Drone’ olabileceğini de belirten bölge sakinleri korkulacak bir şey olmadığını söyledi.

bodrum ufo çiftlik mahallesi tanımlanamayan cisim
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke