MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             EINTRACHT FRANKFURT 0 - 0 HOFFENHEIM             MALAGA 1 - 1 GRANADA             OSASUNA 0 - 3 BARCELONA             Rizespor 0 - 1 Kasımpaşa             BAYERN 5 - 0 WOLFSBURG             Köln 1 - 1 Dortmund             HAMBURG 1 - 0 AUGSBURG             

Seren Serengil Ölümden Döndü

Tüp mide ameliyatı olduktan sonra kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Serengil, ' Ameliyat olmayasdım bir iki seneye ölecektim' dedi.

Seren Serengil Ölümden Döndü
Bu içerik 340 kez okundu.

6 Nisan 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Seren Serengil, sabah yürüyüşü yapmak için dışarı çıktığında karşılaştığı magazin muhabirlerinin sağlık durumu ile ilgili sorularını yanıtladı. Geçtiğimiz günlerde tüp mide ameliyatı geçirdiğini dile getiren ünlü sanatçı ‘ Ameliyat olmasaydım, tansiyon sebebi ile birkaç sene içerisinde ölmüş olacaktım’ dedi.

Yüksek Tansiyon ve Beyin Kanaması Riski

Çok ciddi bir operasyon geçirdiği bilgilerini paylaşan Serengil, vücudunun bütün bölgelerinde yağlanma görülmesi sebebi ile doktorunun bir an önce ameliyat olması yönünde karar verdiğini belirtti. ‘ Tansiyonum 18 – 10 arasında olduğu için beyin kanaması riski ile burun burunaydım’ diyen ünlü sanatçı, düzenli olarak yaptığı egzersizler neticesinde 56 kiloya düştüğünü belirterek ‘ 18 yaşındaki halime geri döndüğüm için ne kadar mutlu olduğumu anlatamam, düşünsenize artık rahat rahat denize girebileceğim’ dedi.

Güzellik Uğruna Değil Sağlığım İçin

Geçirdiği ameliyatın güzellik için olduğuna ilişkin ortaya atılan iddiaların sorulması üzerine ‘ Elbette güzellik için ameliyat olmadım, Zaten o dönemde çok da fazla bir kilom yoktu, 75 kiloydum, çeşitli sağlık sorunları nedeniyle ameliyat oldum ben, kalp büyümesi, yüksek tansiyon gibi rahatsızlıklar vardı, ne alakası var güzellikle, ya hu ölecektim diyorum ben’ diyerek şaşırdığını dile getirdi.

 

 

seren serengil ameliyat yüksek tansiyon kalp büyümesi beyin kanaması
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke