Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Çocuklarının yanında cinsel ilişkiye girdiler

Halka açık alanda yaşanan inanılması güç olayda, bir çift kızlarınında yanında olmasını önemsemeden cinsel ilişkiye girdi.

Çocuklarının yanında cinsel ilişkiye girdiler
Çocuklarının yanında cinsel ilişkiye girdiler Cem Güner
Bu içerik 2783 kez okundu.

Portekiz'in Porto şehrine bağlı bir kasabada meydana gelen olayda, piknik yapmak amacıyla açık alana giden bir çift ve çocukları görülmekte ancak kamera kaydında çiftin halka açık alanda cinsel ilişkiye girmek üzere pozisyon aldıkları görülüyor. Üstelik bu esnada kendi çocukları olduğu düşünülen bir kız çocuğuda yanlarında oturuyor. Çocuğun olayı idrak edip edemediği net anlaşılamasa da, etraftakilerin fark edip kamera kaydı yapması çifti bulundukları pozisyondan kendilerini düzeltmeye yeterli olmuyor. 

 

KAMERA FARK EDİLDİ

Kamera kaydında da görüldüğü üzere, cinsel ilişki anında kamera kayıttayken kadın kamerayı fark ediyor, kameraya bakıyor ancak kendini düzeltme çabasına girişmiyor. 

 

İLİŞKİ ANINDA KIZI İLE KONUŞUYOR

Annenin cinsel ilişki esnasında kızı ile konuşması, kahkahalar atması da tepki toplayan bir husus. 

 

SOSYAL MEDYADA

Olayın videosu sosyal medyaya düştüğünde kısa süreli de olsa çok takip edilen başlıklar arasında yer buldu. Çiftin yüzsüzlüğüne sosyal medyadan veryansın eden bir çok internet kullanıcısı oldu. 

 

 

Cinsel Ahlaksızlık Kızları önünde cinsel ilişkiye girdiler Açık alanda cinsel ilişkiye girdiler Piknik alanında cinsel ilişki
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar