Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Dolar'a Dikkat Edin!

Doların gün içerisindeki seyri yükseliş göstermekte, alt ve üst seviyeler belirlendi. Pozisyon alıp piyasadaki hareketliliği beklemek sabırlı olmak gerekli.

Dolar'a Dikkat Edin!
Dolar'a Dikkat Edin! Cem Güner
Bu içerik 935 kez okundu.

Doların gün içerisindeki seyri yükseliş göstermekte, alt ve üst seviyeler belirlendi.

 

ÖNEMLİ SINIR 2,9360

Dolarda üst sınır 2,9360 seviyesi olarak görünmekte. Şu an itibariyle dolar 2,9318 seviyesinde bulunmakta. Dün akşam saatlerinde 2,9512 seviyelerini gören dolar güne kayıpla başlasada toparlama çabasında, öyleki aradaki fark 0,048 gibi gezinmekte. An itibariyle bulunduğu sınırdan 0,0042 artış yönlü seyri devam ederse dolarda artış devam edecektir. 

Pozisyon alıp piyasadaki hareketliliği beklemek sabırlı olmak gerekli. TL'nin Dolar karşısındaki grafiği başka hiç bir para birimi paritesinde görünemeyecek kadar hareketli özellikle bu aralar. O yüzden sabırlı davranmak gerekli, acele etmemek gerekli. Yatırımlarınızı yaparken ileriye dönük düşünmek her zaman doğru olandır. Aksi halde anlık dalgalanmalar size zarar getirecektir. 

 

ÖNEMLİ ALT SINIR

Dolardaki düşüş seyri de tabiki beklentiler arasında, İngilterede yapılacak olan referandum doların paund karşısındaki değerini piyasaya yayacaktır. Para birimleri arasındaki etkileşim şu ara dolar etkileyecek gibi görünüyor. İngilteredeki referandumdan ne çıkar şu an tahmin etmek mümkün olmasada dolar için alt limit düşüş yönlü hareketler için 2,9118 olarak görünüyor. Düşüş seyri bu rakamı görürse doların 2,80 küsürlü rakamlara inmesi içten bile olmaz. 

Dolarda bugün Dolar ne olacak Dolarda durum ne Dolar ne kadar Dolar bugün ne olur
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar