Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Sabri haberleri yalanlandı

Sabri Sarıoğlu ile İngiltere 2. Ligi takımlarından Sheffield Wednesday takımının ilgilendiği konusunda geçtiğimiz günlerde basında çıkan haberlere Sheffield Wednesday Menajeri Carlos Carvalhal'den açıklama geldi.

Sabri haberleri yalanlandı
Sabri haberleri yalanlandı Cem Güner
Bu içerik 377 kez okundu.

Sabri Sarıoğlu ile İngiltere 2. Ligi takımlarından Sheffield Wednesday takımının ilgilendiği konusunda geçtiğimiz günlerde basında çıkan haberlere Sheffield Wednesday Menajeri Carlos Carvalhal'den açıklama geldi. 

 

SABRİ İYİ OYUNCU AMA

Carlos Carvalhal yaptığı açıklamada basında çıkan haberleri şaşkınlıkla takip ettiklerini belirterek, Sabri Sarıoğlu'nu tanıdığını iyi bir oyuncu olduğunu ancak an itibariyle transferler ile ilgili hiç bir takımla hiç bir oyuncu ile görüşmediklerini sözlerine ekledi. Hiç kimse ile görüşmememize rağmen bu haberler nasıl oluyorda böyle yansıtılıyor bilemiyorum dedi.

 

O MEVKİYE İHTİYACIMIZ DAHİ YOK

Sabri'nin oynadığı mevki konusunda da takımında o mevkide oynayan iki oyuncusu bulunduğunu, herhangi bir ihtiyaçlarınında bulunmadığını belirten Carvalhal, takımı ile ilgili transfer spekülasyonlarına inanılmaması gerektiğini bildirdi. Biz yaptığımız transfer görüşmelerini dahi kendi web sayfamızda yayınlıyoruz, bizim adımız geçiyorsa teyit etmek için web sayfamıza bakabilirsiniz dedi.

Sabri Sarıoğlu Sabri transfer haberi Transfer haberleri Transfer Spekülasyonları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yusuf Yazıcı, İspanyol Ekip ile Görüşmelere Başladı
Yusuf Yazıcı, İspanyol Ekip ile Görüşmelere Başladı
Fenerbahçe Camiasından Slimani Sesleri Arşa Yükseldi
Fenerbahçe Camiasından Slimani Sesleri Arşa Yükseldi