MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

Survivor Semih Ameliyata Alındı

Survivor Finalist adaylarından Semih Öztürk bu akşam yayınlanan bölümde parmağından sakatlandı, acilen ameliyata alındı.

Survivor Semih Ameliyata Alındı
Bu içerik 424 kez okundu.

Survivor'un iddialı finalistlerinden Semih Öztürk TV8 ekranlarında bu akşam yayınlanan dokunulmazlık oyununda dikkatsizliğinin kurbanı olarak parmağının yaralanmasına sebebiyet verdi.

 

Survivor'da son haftalara girilmesiyle birlikte finalist olma heyecanı saran yarışmacılar dokunulmazlık oyununda sembolü kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Bu mücadele sırasında yarışmacılardan Semih Öztürk parmağından yaralandı. Acı içerisinde kalan yarışmacıya ilk müdahale oyun alanında sağlık görevlilerince yapıldı.

 

Sağlık görevlilerinin müdahalesinden sonra hastahaneye sevk edilen Semih'in Santo Domingo'da bir hastahanede tedavisine devam edildi. Doktolar Semih'in parmağı ile ilgili ufak bir operasyonun gerekli olduğunu ve uygun müdahalenin yapıldığını belirttiler. 

 

Yarışmacının Survivor'a devam edip etmeyeceği, edeceksede yarışmalara katılıp katılamayacağı hususu kanal tarafından henüz açıklanmadı, TV8 ekranlarında yayınlanacak olan bir sonraki bölümde durum netlik kazanacak.

 

TV8 Survivor Semih Öztürk Semih Öztürk sakatlandı mı
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke