MAÇ SONUÇLARI
BRAGANTINO 2 - 0 CRICIUMA             TOULOUSE 3 - 1 MONACO             NICE 2 - 0 LYON             CHELSEA 3 - 0 LEICESTER             PESCARA 1 - 1 SAMPDORIA             Bursaspor 0 - 0 Osmanlıspor             ANTALYASPOR 1 - 1 RIZESPOR             PALERMO 1 - 4 TORINO             

Mehmet Topal'ın Sözleşmesi Feshedildi.

Fenerbahçe takımında yeni sezon için yapılan revizyon devam ediyor. Sözleşmesi biten futbolculardan Mehmet Topal'a teşekkür mektubu gönderildi.

Mehmet Topal'ın Sözleşmesi Feshedildi.
Bu içerik 790 kez okundu.

Fenerbahçe takımında yeni sezon için yapılan revizyon devam ediyor. Sözleşme süresi sona eren Mehmet Topal'a yeni bir sözleşme sunmayı düşünmeyen Fenerbahçe'nin bugün itibariyle Mehmet Topal'a teşekkür mektubu göndererek 2015-2016 sezonunda verdiği mücadeleden ötürü teşekkürlerini sundu.

 

Fenerbahçe Kulübü resmi web sayfasında yayınlanan açıklamada 2016-2017 sezonu için kadroda yapılacak revizyon gereği sözleşmesi sona eren Mehmet Topal ile yeniden masaya oturulmayarak sözleşmenin bitirildiği bildirildi.

 

Mehmet Topal Taliplerine Bakacan

Mehmet Topal ve menajerinden henüz Fenerbahçe'nin yaptığı sözleşme feshi açıklamasına karşın bir açıklama yapılmazken, oyuncunun yakın çevresinden edindiğimiz bilgiye göre avrupada bir takım arayışının sürdüğü öğrenildi.

 

30 yaşında olan Mehmet Topal 2012 sezonundan beri Fenerbahçede oynamaktaydı, 2010-2012 sezonunda Valencia'da oynayan Mehmet Topal hayatının zirvesini o dönemde yaşadı. 

Mehmet Topal Fenerbahçe Sözleşmesi Feshedildi
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke