Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Yılmaz: Devlet Bahçeli Kesinlikle Gidecek

MHP Genel Merkezi ve partili Muhalifler arasında olağan üstü kongre tartışmaları sürmeye devam ederken, MYP Başkanı Ahmet Reyiz Yılmaz’dan da konu ile ilgili tepki geldi.

Yılmaz: Devlet Bahçeli Kesinlikle Gidecek
Yılmaz: Devlet Bahçeli Kesinlikle Gidecek Haberci
Bu içerik 460 kez okundu.

MHP Genel Merkezi ve partili Muhalifler arasında olağan üstü kongre tartışmaları artarak devam ederken, çeşitli siyaset organlarından da görüş ve eleştiriler gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda kameralar karşısına geçen Muhafazakar Yükseliş Partisi Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, böyle bir sürecin yaşanması MHP içinde kopukluklar yaratmıştır diyerek, çözüme işaret olarakta Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin gitmesini gösterdi. Yılmaz, kendi görüşüne göre Koray Aydın’ın parti başkanlığına seçileceğini söyleyerek, Koray Aydın birlik ruhunu koruyan akıllı bir önderdir. Muhalif hareketin içinde sayın Koray Aydın bu hareketin doğası gereği bir vizyon değişim hareketi olduğunu başından beri vurguladığını görmekteyiz ifadelerini kullandı.

Sayın Devlet Bahçeli yeni siyasi sürece uyum sağlamakta zorluk çekmiştir diyen MYP Başkanı Ahmet Reyiz Yılmaz, MHP Seçmeninin artık tahammülü kalmadığının altını çizdi. MHP’nin bir değişikliğe gitmemesi durumunda seçim kaybetmesinin kaçınılmaz olduğunu vurgulayan Başkan Yılmaz, MYP olarak muhalif kesime destek verdiklerini ifade etti. Kim başkan olamaz sorularına ise Yılmaz, Meral Akşenir’e atıfta bulunarak başkan olarak seçilmesi zor gözüken bir adaydır sözlerini kullandı. 

myp ahmet reyiz yılmaz açıklama mhp kongre
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi