Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Eroğlu: Giresun’da Bizde Ölüm Tehlikesi Atlattık

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Giresun’da yaşanan ve Türkiye’yi yasa boğan helikopter kazası ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Eroğlu: Giresun’da Bizde Ölüm Tehlikesi Atlattık
Eroğlu: Giresun’da Bizde Ölüm Tehlikesi Atlattık Haberci
Bu içerik 356 kez okundu.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Giresun’da yaşanan ve Türkiye’yi yasa boğan helikopter kazası ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Alucra ve Yağlıdere arasında kalan bölgeden kendisinin de birçok kez geçiş yaptığını belirten Bakan Eroğlu, alçak şekilde bulunan bulutlar bölgede yoğun miktarda sise neden oluyor ifadelerini kullandı. Daha önce bir defa da Enerji Bakanı ile Hilmi Güner ile büyük tehlike atlattıklarını belirten Eroğlu, inanır mısınız vadide sağa gitsek dağa çarpacağız, sola gitsek dağa çarpacağız, yükselemiyoruz, aşağı inemiyoruz yani büyük bir ölüm tehlikesi atlattık diye ifade etti. Eroğlu, helikopter kazasında ölenlere Allah’tan rahmet yakınlarına ise başsağlığı diliyorum derken, hayatını kaybedenlerin şehitlik mertebesine eriştiğinin altını çizdi.

ŞEHİT ZİYARETİ İÇİN GİTMİŞLERDİ

​Helikopterdekilerin Türkiye’nin son aylarda geçirdiği zor zamanlardan dolayı şehit ailelerini mübarek Ramazan Ayında ziyaret etmek için yola çıktıklarını belirten Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bu davranış var olan bir hassasiyetin göstergesi olmuştur dedi. Kazanın tam olarak sebeplerinin henüz tespit edilemediğini belirten Bakan Eroğlu, daha önce meteorolojik bir uyarı yapıldığının fakat kazanın tam tespitinin henüz yapılamadığının altını çizdi. 

orman ve su işleri bakanı veysel eroğlu açıklama giresun helikopter kazası
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar