Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Bahçeli: Bunlar FETÖ’nün Örgütlenmesi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ramazan Bayramı nedeni ile Genel Merkezde düzenlenen bayramlaşma törenine katılırken, parti içerisinde oluşan muhalif yapıya sert sözler ile yüklendi.

Bahçeli: Bunlar FETÖ’nün Örgütlenmesi
Bahçeli: Bunlar FETÖ’nün Örgütlenmesi Haberci
Bu içerik 379 kez okundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ramazan Bayramı nedeni ile Parti Genel Merkezinde düzenlenen bayramlaşma törenine katılırken, parti içerisinde anlaşmazlığa düştüğü muhalif kesimler hakkında sert söylemlerde bulundu. Bahçeli, muhalif kesimin kendi arasında yaptığı bayramlaşmanın bir anlamı olmadığını ifade ederek, bunlar FETÖ’nün örgütlenmesi olup asıl ve esas bayramlaşma burada düzenlenen parti bayramlaşmasıdır dedi. Muhalif yapının Fethullah Gülen’in zeminine indirgediği oyunlar içerisinde olduğunu belirten Genel Başkan Bahçeli, bu ‘oyunun bozulacağını’ net bir dille aktardı.

İSLAM COĞRAFYASI KÜRESEL GÜÇLERE EMANET EDİLEMEZ

İslam coğrafyasında bulunan Müslüman ülkelerin geleceğinin Küresel güçlerin hedefleri arasına konulmaması gerektiğini ifade eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İslam ülkelerinin bölgede en güçlü terörle mücadele yapısına sahip olan ve süreçte etkin bir siyasete yön vermiş olan Türkiye’nin başkanlığında toplanması gerektiğini belirterek, barış ve huzur isteniyorsa bu anca Türkiye’nin öncülüğünde gerçekleşir ifadelerini kullandı. MHP gibi Türkiye için kurtuluş yol haritası olarak gözüken bir siyasi oluşumun alternatifinin asla olmayacağını belirten Bahçeli, Meral Akşener ve diğer muhaliflere atıfta bulunarak siz bunları ciddiye alıyor musunuz? Dedi. 

devlet bahçeli açıklama mhp
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar