MAÇ SONUÇLARI

Bakan Eroğlu: “Gazze’de İnsanlık Dramı Yaşanıyor!”

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, temaslarda bulunmak üzere geldiği Afyonkarahisar’da AK Parti İl Başkanlığı tarafından Tarihi Taş Medresede organize edilen Bayramlaşma törenine katıldı.

Bakan Eroğlu: “Gazze’de İnsanlık Dramı Yaşanıyor!”
Bu içerik 224 kez okundu.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, temaslarda bulunmak üzere geldiği Afyonkarahisar’da AK Parti İl Başkanlığı tarafından Tarihi Taş Medresede organize edilen Bayramlaşma törenine katıldı. Samimi bir havada geçen bayramlaşma merasiminde Bakan Eroğlu, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, Hatice Özkal, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ile bayramlaştıktan sonra mikrofonun başına geçerek gündeme dair bazı açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen olağan Bakan Kurulu Toplantısı’nda alınan kararlara değinen Bakan Eroğlu, Afyonkarahisar’a 39 milyon TL değerinde 5 adet yatırımın yapılacağının müjdesini verdi.

GAZZE'DE İNSANLIK DRAMI YAŞANIYOR

Açıklamasında Gazze’de yaşanana insanlık dramına da değinen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Gazze’de inşaların aç ve susuz olduğunu ifade etti. İsrail ile varılan mutabakatın ardından bölgeye insanı yardım malzemelerinin gönderildiğini ve azda olsa Gazze’de yaşanan drama ortak olunarak acıların dindirildiğini ifade Bakan Eroğlu, Gazze’de ambargo döneminde meydan gelen olumsuzların varılan mutabakatın ardından giderileceğini söyledi. Ayrıca Gazze’nin su, sağlık ve alt yapı sorunlarının 65. Dönem Hükümeti tarafından çözüleceği söyleyen Eroğlu, Ak Parti hükümetlerinin her daim bu insanlık dramına hassasiyet çerçevesinde yaklaştığının altını çizdi. 

orman ve su işleri bakanı veysel eroğlu afyonkarahisar bayramlaşma töreni açıklama
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke