Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Gösteride Aslan Dehşeti

Rusya'da bir sirkte aslan gösterisinde meydana gelen olayda seyircilerin önünde aslan eğitmenlerine saldırdı.

Gösteride Aslan Dehşeti
Gösteride Aslan Dehşeti Cem Güner
Bu içerik 1396 kez okundu.

Rusya'da bir sirkte aslan gösterisinde meydana gelen olayda seyircilerin önünde aslan eğitmenlerine saldırdı. İyi başlayan gösteride özel oluşturulmuş parkura 5 aslan sırasıyla geldi, kendilerine ayrılan yüksek yerlere oturduğu görülüyor.

 

ASAN DAHA FAZLA BOYUN EYMEDİ

Gösterinin devamına aslanlar sırasıyla oturdukları yerden kalkarak düz bir demir üzerinde yürütülmeye çalışılıyor. Aslanlardan ikisi bunu yapıyor yerine tekrar geçiyor ancak 3'üncü sıradaki aslan aniden emre itaat etmek yerine eğitmeninin üzerine yürüyor ve bir anda saldırıyor.

 

SEYİRCİLER KORKTU

Seyirciler tarafından amatör şekilde kaydedilen videoda seyircilerin olaydan ne kadar ürktüğünü anlamak mümkün.

 

ANSIZIN SALDIRDI

Gösteri alanında ilk başta 2 eğitmen varken saldırı sonrasında 1 kişi daha alana giriyor, bir başka kişide gösteri alanı demirleri dışından aslana su sıkarak uzaklaştırmaya çalışıyor. İlk saldırısında aslan eğitmenlerinden birini ciddi şekilde yaralıyor. Yaralanan eğitmen alanı terk ediyor onun yerine başka birisi alana dahil oluyor. Hayvanlar sakinleştirilmeye çalışılıyor ama ilk başta saldıran aslan bir türlü sakinleşmiyor. Yeni gelen eğitmende o aslanın üzerine doğru sert şekilde korkutma amaçlı müdahale edince aslana karşı doğrulan sopalara rağmen aslan ikinci bir saldırı gerçekleştiriyor. Bu esnada sakin olan aslanlardan ikisi de olaya dahil oluyor. Sonradan alana giren adam bir anda 3 aslanın ortasında kalıyor. Ama neyseki tazikli su ve yeni giren eğitmenler adamı kurtarmayı başrıyor. 

Video sonlandırıldığında gösteri alanında tek kişi kalıyor oda çıkış kapısına doğru yönleniyor. 

 

HASTAHANEYE SEVK

Talihsiz gerçekleşen olayda ölen yok ancak yaralananlardan ilk yarayı alan eğitmenin ciddi yara aldığı ayağının üst kısmının parçalandığı sirk yönetimince duyurulurken, hastahaneye yatışı yaptığı bildirildi. Diğer yaralanmalar ise pansuman yapılarak tedavilerinin sonlandırıldığı bildirildi.

 

 

Aslan dehşeti Sirkte vahşet Sirk gösterisi Aslan saldırdı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar