Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Belediye Başkanı makam aracı ile tatile çıktı

Bolu’nun Mengen İlçesine bağlı bulunan Gökçesu Beldesinin Belediye Başkanı Atilla Ateş, şoförünün kullandığı makam aracıyla ailesini de yanına alarak Antalya’ya tatil yapmaya gitti.

Belediye Başkanı makam aracı ile tatile çıktı
Belediye Başkanı makam aracı ile tatile çıktı Haberci
Bu içerik 846 kez okundu.

Plakası 14 BG 222 olan resmi makam aracı ile bayram tatilini geçirmek için Antalya’ya doğru yola koyulan Gökçesu Belediye Başkanı İzmir-Aydın Otoyolunda bir vatandaşın görüntü alarak sosyal medyada paylaşmasıyla birlikte olay oldu. Sosyal medyada elden ele dolaşan görüntüler çok geçmeden Başkan’ın kulağına geldi.

Bunun üzerine kişisel sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Belediye Başkanı Atilla Ateş, halkımıza hizmet etmekten kendime vakit ayırıp araba alamadım o yüzden makam aracımla Antalya’ya tatile gidiyorum ne olmuş yani mazotunu bile kendi cebimden alıyorum dedi.

Gökçesu için gecesini gündüzüne katıp çalıştığı için doğru düzgün bir tatil yapmadığını belirten Belediye Başkanı Atilla Ateş, makam şoförünün de yanında olduğundan ve şoförün Antalya’da arkadaşlarıyla birlikte kalacağından bahsederek, Gökçesu beldesine hizmet veriyoruz. Ben seminer üstüne seminere, toplantı üstüne toplantılara katılıyorum. Kendime ayıracak vaktim olmuyor bayram tatilini fırsat bilip tatile çıktım yarın döneceğiz abartılacak bir şey yok diyerek notunu sonlandırdı. Başkanın açıklamalarına rağmen sosyal medyada hızla yayılmaya devam eden olaya verilen tepkiler çığ gibi büyüyor.

bolu belediye başkanı mengen ilçesi gökçesu beldesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar