Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Bakam Eroğlu: “Duaları Yüzde 5 Büyüttü”

65. Dönem Hükümetinin Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Suriyeli mültecilere verilecek olan vatandaşlık hususunda açıklamalarda bulundu.

Bakam Eroğlu: “Duaları Yüzde 5 Büyüttü”
Bakam Eroğlu: “Duaları Yüzde 5 Büyüttü” Haberci
Bu içerik 669 kez okundu.

Afyonkarahisar Milletvekili ve 65. Dönem Hükümetinin Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla geldiği memleketi Afyonkarahisar’da şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti. Düzenlediği ziyaretlerin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bakan Eroğlu, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başka Doğu ve Güneydoğu bölgesi olmak üzere ülke genelinde terör örgütleri ile mücadele kapsamında başlatılan operasyonların sürekliliğini koruyacağını söyledi. Terör örgütü mensuplarının silahlarını bırakacağı güne kadar operasyonların devam edeceğinin altını çizen bakan Eroğlu, yeni kabine olarak terör konusunda net ve istikrarlı olacaklarını söyledi.

Suriyeli mültecilere verilmesi planlanan vatandaşlık konusuna da değinen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, vatandaşlığın tüm Suriyeli mültecilere verilmeyeceğini ve hükümetin bu konuda seçici olacağını ifade etti. Mültecilerin aralarında eğitimlerini tamamlayarak Türkiye’ye gelenlerinde olduğunu belirten Bakan Eroğlu, bu insanları Türkiye’nin kabul etmemesi durumunda diğer ülkelerin kabul edeceğini söyledi. Ayrıca Bakan Eroğlu, Suriyeli mültecilerin duaları ile Türkiye’nin yüzde 5 oranında büyüme kaydettiğini belirtti.

orman ve su işleri bakanı veysel eroğlu açıklama suriye
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar