Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Bakan Bozdağ: “2019’a kadar hiçbir türlü seçim yok”

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Yozgat’ta Partisinin İl Teşkilatı tarafından düzenlenen İl Danışma Meclisine katılım gösterdikten sonra, Türkiye gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Bakan Bozdağ: “2019’a kadar hiçbir türlü seçim yok”
Bakan Bozdağ: “2019’a kadar hiçbir türlü seçim yok” Haberci
Bu içerik 526 kez okundu.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ resmi yurtiçi ziyaretleri kapsamında Yozgat’ta Partisinin İl Teşkilatı tarafından düzenlenen İl Danışma Meclisine katılım gösterdikten sonra, gazetecilerin karşısına geçerek Türkiye gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye’nin 14 yıllık süreç içerisinde gelişmesi ve kalkınması inanılmaz seviye de artış gösterdi diyen Bakan Bozdağ, İslam coğrafyalarının büyük bir sıkıntıda olmasına rağmen, Türkiye başı dik, önü açık bir şekilde yoluna devam etmektedir ifadelerini kullandı.

SURİYEDE 5 YILDIR, IRAK’TA 13 YILDIR KARGAŞA VAR

Türkiye’nin çevre ülkelerinde bulunan ülkelerin kaos ve kargaşanın hakim olduğunu belirten Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Suriye’de 5 yıldır iç savaş hakimiyet gösteriyor, Irak’ta ise 13 yıldır bir kaos ortamı hakim, buna rağmen Türkiye çizgisinden çıkmadan ilerleyişini sürdürüyor, bu ilerleyiş çerçevesinde ise sadece Suriye’den 3 milyon insana ev sahipliği yapıyor ifadelerini kullandı. Yeni ekonomi analiz raporlarına göre Türkiye’nin Avrupa’da 1. Dünyada ise 5. En çok gelişen ülke olduğunu belirten Bozdağ, Başbakan Binali Yıldırım’ın açıkladığı yeni ekonomi paketi ile bu olumlu ilerlemenin daha da artacağını ifade etti. 

adalet bakanı bekir bozdağ yozgat açıklama 2019 genel seçim 2019 yerel seçim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar