Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Veysi Kaynak: “Bahoz Erdal’ın Ölüm Haberini Aldık”

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve Başbakan Yardımcısı olan Veysi Kaynak, PKK’nın üst düzey yöneticilerinden olan Bahoz Erdal’ın ölüm haberinin hükümet yetkililerine ulaştığını ifade eti.

Veysi Kaynak: “Bahoz Erdal’ın Ölüm Haberini Aldık”
Veysi Kaynak: “Bahoz Erdal’ın Ölüm Haberini Aldık” Haberci
Bu içerik 694 kez okundu.

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak memleketi Kahramanmaraş’ta bir dizi ziyaretler gerçekleştirirken Türkiye gündemine ve süreçlere dair önemli açıklamalarda bulundu. Elbistan Parti İlçe teşkilatında gazetecilerin karşısına geçen Kaynak, Türkiye’nin geçen yıl Temmuz ayından bu yana terörle mücadele noktasında çok önemli başarılara imza attığını ifade ederek, Doğu ve Güneydoğuda devam eden operasyonların kararlılık ile devam edeceğinin altını çizdi.

BAHOZ ERDAL’IN ÖLÜM HABERİ BİZE ULAŞTI

Bölücü terör örgütü PKK’nın ve PKK oluşumları terörist grupların en önemli liderlerinden biri olan Bahoz Erdal kod adlı Ferman Hüseyin’in aracının havaya uçularak öldürülmesi ile ilgili bilgiler elimize ulaştı diyen Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Veysi Kaynak, terör ile olan muazzam mücadelemiz devam ederken, ülke kalkınması ve refahı adına verdiğimiz çabalarda aynı hassasiyette devam etmektedir dedi. Bölge halkının da artık terörden kan kustuğunu belirten Kaynak, halk devletine güveniyor, devletinin attığı adımları doğru ve yerinde buluyor, destekliyor söylemlerinde bulundu. 11 aylık mücadele de güvenlik güçlerimiz Çanakkale zaferi gibi şanlı bir mücadele gerçekleştirmiştir diyen Başbakan Yardımcısı Kaynak, süreç dahilinde 7 binden fazla şehit verildiğini hatırlattı.

bahor erdal açıklama başbakan yardımcısı veysi kaynak son durum ferman hüseyin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi