Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Başbakan Yıldırım Vatandaşın İsteğini Geri Çevirmedi

Başbakan Binali Yıldırım resmi yurt içi ziyaretleri kapsamında geldiği Kocaeli’de, kendisini evine davet eden bir vatandaşın isteğini geri çevirmedi.

Başbakan Yıldırım Vatandaşın İsteğini Geri Çevirmedi
Başbakan Yıldırım Vatandaşın İsteğini Geri Çevirmedi Haberci
Bu içerik 327 kez okundu.

Başbakan Binali Yıldırım resmi yurt içi ziyaretleri kapsamında geldiği Kocaeli’ye gelerek Partisinin İl Teşkilatı ve Vatandaşlar ile sohbetlerde bulundu. Kocaeli esnafları ile de görüşen Yıldırım, yeni ekonomi paketinin detaylarını ikili sohbetlerinde de anlattı. Bu sırada Recep Bostan isimli vatandaşın heyeti ısrarla evine davet etmesi üzerine, vatandaşı kırmayan Başbakan Binali Yıldırım, yanına Kocaeli Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanını da alarak Recep Bostan ve ailesini evinde ziyaret etti. Ziyareti sırasında evin minik bebeği Nuri Bostan’ı da kucağına alarak başını okşayan Yıldırım, Nuri bebeğin sağlık durumu hakkında da bilgi aldı.

VATANDAŞLARIN YOĞUN İLGİSİ İLE KARŞILAŞTI
Ziyareti sonrasında mahallede bulunan vatandaşların yoğun ilgisi karşılaşan Başbakan Binali Yıldırım, vatandaşlar ile de fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi. Bir vatandaşın sıra nerenin açılışında Başbakanım sorusu üzerine konuşan Yıldırım, sıra Yavuz Selim köprüsünde yakında inşallah orayı da tamamlayacağız, Yavuz Selimden sonra ise Çanakkale 1915 köprüsü tamamlanacak ifadelerini kullandı. Siz bizim arkamızda olduğunuz sürece proje bitmez diyen Yıldırım, Ak Parti kadrolarının bütünüyle hizmet yolunda ilerlediğini ifade etti. 

başbakan binali yıldırım kocaeli ziyaret açıklama recep bostan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar