Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Bahoz Erdal’ın taziyesi nasıl gerçekleşecek, HDP katılacak mı?

Ak Parti Grupbaşkanvekili Bülent Turan, PKK’nın lideri Bahoz Erdal kod adlı Ferman Hüseyin’in taziyesine HDP’liler gidecek mi? Diye göndermelerde bulundu.

Bahoz Erdal’ın taziyesi nasıl gerçekleşecek, HDP katılacak mı?
Bahoz Erdal’ın taziyesi nasıl gerçekleşecek, HDP katılacak mı? Haberci
Bu içerik 1288 kez okundu.

Ak Parti Grupbaşkanvekili Bülent Turan, Ramazan bayramı nedeni ile geldiği memleketi Çanakkale’de Parti il teşkilatı ve vatandaşlar ile temaslarına devam ediyor. Bugünde Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan’ı ziyaret eden Turan, görüşmelerinden sonra kameraların karşısına geçerek Türkiye gündemine ilişkin konularda önemli açıklamalarda bulundu. Doğu ve Güneydoğuda bölücü terör örgütü PKK ile yapılan mücadelenin kararlılıkla devam ettiğini belirten Turan, 11 aylık süreçte 7 binden fazla teröristin etkisiz hale getirildiğinin altını çizdi.

HDP BAHOZ ERDAL’IN TAZİYESİNE KATILACAK MI?
HDP’nin gerek meclis içinde gerek ise dışarıda terör örgütlerine karşı herhangi bir tavır koymadığını belirten Ak Parti Grupbaşkanvekili Bülent Turan, bu zamana kadar teröristlerin cenazesine katılan, taziye dilekleri ileten HDP’li vekillerin Bahoz Erdal için ne yapacağını merakla bekliyoruz ifadelerini kullandı. Terör oluşumlarının asıl hedefinin Türkiye’nin ilerlemesini engellemek olduğunu söyleyen Turan, PKK için çember daralmıştır ve örgüt içinde kırılmalar yaşanmaktadır dedi. 

bahoz erdal taziye cenaze HDP
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi