Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Cinsel İlişki Sırasındaki Çığlıkları Nedeniyle Tutuklandı

Cinsel ilişkiye esnasında çıkardığı sesler nedeniyle komşularını rahatsız ettiği öne sürülen kadın tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Cinsel İlişki Sırasındaki Çığlıkları Nedeniyle Tutuklandı
Cinsel İlişki Sırasındaki Çığlıkları Nedeniyle Tutuklandı Haberci
Bu içerik 1160 kez okundu.

Alınılan bilgilere göre yaşanan ilginç olay, Doğu tarafında New Jersey, güneydoğusunda Delaware, güneyinde Maryland ve güneybatısında West Virginia, batısında Ohioi, kuzeyinde New York ve Erie Gölü ile sarılan, kuzey-güney yönünde 204 km. doğu-batı yönünde ise 455 km. genişliğinde olan, yüzölçümü 119.283 km2 olup, bunun 116.074 km2si kara bölgelerinden, 3.208 km2si ise sulardan oluşan ve bu suların 1.940 km2sini Erie Gölünün oluşturduğu, en yüksek yerinin, Gettysburg Muharebesinde kuzey birliklerinde savaşarak ölen bir öğretmenin isminin verildiği, deniz seviyesinden 979 metre yükseklikteki Mount Davis dağının olduğu, en alçak yeri ise, deniz seviyesinden 335 metre yükseklikte olan Delaware Nehri sayılan, Pensilvanya’da meydana geldi.

Amanda Warfel isimli şahıs, cinsel ilişkiye girerken gürültü yaparak komşularını rahatsız ettiği gerekçesiyle mahkemelik oldu. Ülkenin önde gelen gazetelerinden İngiliz Daily Express gazetesinde yer alan haberin göre, 25 yaşındaki Warfel, cinsel ilişkiye girdiği sırada komşusunun evindeki eşyaların sallanmasına yol açan çığlıklarının ve davranışlarının kişisel yaşama uygunsuz olduğu gerekçesiyle eyaletin güvenlik güçleri tarafından tutuklandı.

Warfel'ın rahatsız ettiği anlaşılan komşularından Saylor ailesi, iki yıldan fazla süren bu rahatsızlığın ardından rahat bir nefes aldı. Yaşları 9 ile 18 arasında değişiklik gösteren dört çocukları bulunan Saylor'lar, yaşadıklarını ‘duyduğumuz sesler çok fenaydı adeta hayatımızı cehenneme çevirdi.’ Sözleriyle ifade etti. Yargının verdiği kararda komşularına rahatsızlık veren Warfel, 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.

cinsel ilişki abd tutuklama komşu şikayeti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar