MAÇ SONUÇLARI

Ak Partili Kaya: “100 Milyar Lira Nereye Gitti”

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, yerel seçimlerde devletin bütçesinden 100 milyar lira destek sağlandığını ve bütçenin amacına uygun değerlendirilip değerlendirilmediğinin araştırılması gerektiğini ifade etti.

Ak Partili Kaya: “100 Milyar Lira Nereye Gitti”
Bu içerik 98 kez okundu.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, ulusal ve yerel yayın yapan basın-medya oluşumlarının karşısına geçerek Türkiye gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Devletin bütçesinden 2015 yılında gerçekleştirilen Yerel Seçimlerde 100 milyar liralık bir desteğin sağlandığını belirten Kaya, bu destek ve katkıların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığı noktasında endişelerinin bulunduğunu ve konunun detayları ile incelenmesi gerektiğini ifade etti. TBMM’de düzenlenen Milletvekillerinin dokunulmazlıklarına ilişkin yasa tasarısının sadece Milletvekillerini kapsamadığını belirten Kaya, ilgili belediyeler içinde detaylandırma çalışmalarının gerçekleştirileceğini ifade etti.

HDP’Lİ BELEDİYELER TERÖR VE TERÖR OLUŞUMLARINA VERDİĞİ DESTEĞİN HESABINI VERECEK
HDP’li Belediyelerin doğu ve güneydoğuda yapılan operasyonlarda görüldüğü gibi bölücü terör örgütü PKK ve PKK’nın oluşumları TAG, PYD gibi örgütlere destek verdiğini belirten Ak Partinin Yerel Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Türk milleti adına bunun hesabını sormak boynumuzun borcudur, Türkiye terör ile bu denli zor mücadelelerine devam ederken, birilerinin devlet kaynaklarından onları beslemesi kabul edilemez, bu yüzden HDP’li belediyeler yaptıklarının hesabını verecekler dedi. 

ak parti genel başkan yardımcısı erol kaya açıklama
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke