Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş’tan Bahoz Erdal Açıklaması

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Bakanlar Kurulu Toplantısından sonra gazetecilerin karşısına geçerek Türkiye gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş’tan Bahoz Erdal Açıklaması
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş’tan Bahoz Erdal Açıklaması Haberci
Bu içerik 366 kez okundu.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Bakanlar Kurulu Toplantısından sonra gazetecilerin karşısına geçerek Türkiye gündemine ilişkin konularda önemli açıklamalarda bulundu. Ulusal ve Yerel Haber Merkezlerinde yayınlanan bölücü terör örgütü PKK ve PKK’nın Suriye kolu PYD’nin üst düzey yöneticilerinden biri olan Bahoz Erdal kod alı Ferman Hüseyin öldürülmesi ile ilgili konuşan Kurtulmuş, daha öncede internet ortamında buna benzer bilgilerin çıktığını ve aslı olmadığına vurgu yaparak, bu bilgi bize de ulaşmıştır, fakat doğruluğu noktasında bazı endişelerimiz var o yüzden netlik kazandığı zaman ilgili açıklama kamuoyuna yapılacaktır ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE’NİN TERÖR İLE DEVAM ETTİRDİĞİ MÜCADELESİNDE Kİ KARARLILIK BOZULMAZ, DEĞİŞMEZ
Türkiye’nin terör ile mücadele noktasında çok ciddi başarılar elde ettiğini belirten Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, doğu ve güneydoğuda devam eden operasyonel faaliyetler noktasında 7 binin üzerinde teröristin etkisiz hale getirildiğini ve bölgede ki şehirlerin büyük ölçüde teröristlerden temizlendiğini kaydetti. Ülkenin bölgede ki istikrarlı gücünü çekemeyen güçlerin olduğunu belirten Kurtulmuş, bu güçler terör örgütünü ve teröristleri ellerinde maşa gibi kullanmaktadırlar ifadelerini kullandı. 

başbakan yardımcısı hükümet sözcüsü numan kurtulmuş bahoz erdal açıklama
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar