Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Ünlü İsmin Evi Alevler Arasında Kaldı

Başarılı oyuncu Mustafa Uğurlu'nun İstanbul Cihangir'de bulunan evinde henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını güçlükle kontrol altına alabildi.

Ünlü İsmin Evi Alevler Arasında Kaldı
Ünlü İsmin Evi Alevler Arasında Kaldı Haberci
Bu içerik 592 kez okundu.

Tiyatro ve Sinema oyuncusu olan usta isim Mustafa Uğurlu’nun İstanbul’a bağlı bulunan Beyoğlu ilçesinde yer alan Cihangir semtinde olduğu bilinen 5 katlı binanın ilk katında tadilat yapılıyordu, ancak bir anda şuan için belirlenemeyen bir nedenden ötürü yangın çıktı. Çıkan yangın kısa sürede çevresine de sıçrarken olay yerine vatandaşların ihbarı üzerine gönderilen itfaiye ekipleri alevlere müdahale etti. Bir saatten fazla süren çalışmalar sonrası yangın itfaiye personellerince kontrollü bir şekilde söndürüldü. Alevlerin binanın dış kaplamalarını tutuşturması ile çatı katında yer alan oyuncu Mustafa Uğurlu’nun dairesine sıçrayan yangın daireyi kullanılmaz hale getirdi.

Yangının başladığı anlarda evde olduğu tahmin edilen Uğurlu yangının çıkış nedeniyle ilgili soruya, ‘Tamirattan çıkmıştır büyük ihtimal’ diye cevap verdi. Olay yerine gelerek Uğurluya destek olan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ise, Mustafa Uğurlu gibi yangına tamirat sırasındaki bir şeyin neden olduğu tahmininde bulundu.

Yangına müdahale ederek söndüren İtfaiye ekiplerinin ve olay yerine gelen polis ekiplerinin yangının kesin olarak neyden dolayı çıktığı konusunda araştırma ve incelemeleri devam ediyor.

mustafa uğurlu istanbul cihangir yangın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar