MAÇ SONUÇLARI

Adriana Lima Joe Thomas’tan Ayrıldı

Dünyanın en gözde ünlüleri arasında yer alan 35 yaşındaki Brezilyalı manken Adriana Lima’nın, 2015 yılından beri aşk yaşadığı sevgilisi Joe Thomas ile aralarına kara kedi girdi.

Adriana Lima Joe Thomas’tan Ayrıldı
Bu içerik 1115 kez okundu.

Dünyada ki en popüler magazin dergilerinin vazgeçilmez isimlerinden olan ve büyük küçük demeden her yaştan hayran kitlesi bulunan Adriana Lima aradığı aşk adamına bir türlü rastlayamadı. Brezilya’lı manken, bir yılı aşkın süredir birlikte olduğu sevgilisi Joe Thomas'tan beklenmedik bir şekilde ayrılma kararı aldı. Yaz tatili için Mikonos'a giden ve sosyal paylaşım sitelerindeki kişisel hesaplarından Joe Thomas ile birlikte yer aldıkları tüm fotoğraflarını silen Lima'nın görünenin aksine son zamanlarda sevgilisi ile sıkıntılı zamanlar yaşadığı öğrenildi.

Brezilya’lı güzel yıldız Adriana Lima, beş yıl kadar evli kaldığı Sırbistan basketbol milli takımı oyuncusu Marko Jarić'ten 2014 yılı itibarıyla boşanmıştı. Beş yıllık evliliğinin meyvesi olarak Valentina ve Sienna isimli iki kızı olan Adriana Lima, 2002 yılında ünlü şarkıcı Lenny Kravitz ile sürpriz bir şekilde yüzük takmıştı. Zaman zaman Justin Bieber'la da aşk dedikodularına adı karışan ünlü manken çok açık bir şekilde bu söylentilerde gerçeklik payı olmadığını belirtmişti.

andriana lima joe thomas ayrılık
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke