MAÇ SONUÇLARI

Acun Ilıcalı’nın Programından Skandal Sözler: “Memeleri Kadraja Alalım”

TV 8 ekranlarında, Acun Ilıcalı Prodüktörlüğünde yayımlanan Rising Star yarışmasında rejinin söylediği sözler olay oldu.

Acun Ilıcalı’nın Programından Skandal Sözler: “Memeleri Kadraja Alalım”
Bu içerik 699 kez okundu.

Survivor 2016 yarışmasının reyting rekorları kırmasının ardından geçtiğimiz sene ilk sezonu yayımlanan ancak bekleneni veremeyen Rising Star yarışmasının geçtiğimiz akşam yayımlanan ikinci bölümünde bir skandal yaşandı. Acun Ilıcalı tarafından hazırlandığı ve yayımlandığı bilinen ve magazin dünyasının en ünlü isimlerinden birisi olan Öykü Serter’in sunuculuğunu üstlendiği Rising Star yarışmasında Özgül Yaman Soyuak isimli yarışmacının jüri karşısında sergilediği performansını noktaladığı anda mikrofonunu açık unutan reji görevlisinin sarf ettiği ‘Hocam memeleri alalım, kadraja memeleri alalım’ sözleri olay oldu.

Reji üyesinin dile getirdiği ‘Kadraja memeleri alalım’ ifadelerinin ardından yarışmacı Özgül Yaman Soyuak’ın eli ile dekoltesini gizlemeye çalışması izleyicilerin dikkatini çekerken, yüzlerce sosyal medya kullanıcısı 2. Sezonunun 2. Bölümü yayımlanan yarışmada reji üyesi tarafından söylenen sözler hakkında yorumlar yaptı.

Sosyal medya kullanıcıları tarafından yapılan yorumlar arasında en dikkat çekeni ise ‘Sen çık tüm Türkiye’nin en çok izlediği programları yap, sonra ufak bir hata sonucunda ne b.k olduğun anlaşılsın. Hepiniz tam anlamıyla baştan sona süzme bir sahtekarsınız’ gönderisi olurken, eleştirilerin yöneldiği isim olan Acun Ilıcalı’dan şuana kadar her hangi bir açıklama gelmedi.

acun ılıcalı memeleri kadraja alalım rising star özgül yaman
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke