Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

İnsanları Öldürüp Kanlarını İçti!

Meksika’da Juanna isimli kadının inşaları öldürüp cesetleriyle seks yaptığı ve ardından cesetlerin kanlarını içtiği ortaya çıktı.

İnsanları Öldürüp Kanlarını İçti!
İnsanları Öldürüp Kanlarını İçti! Haberci
Bu içerik 3973 kez okundu.

Meksika’da uyuşturucu kartelleri için tetikçilik yapan 28 yaşındaki Juana isimli bir kadının öldürdüğü insanların cesetleriyle seks yaptığı ve sonrasında onların sıcak kanlarını içtiği iddia edildi. Şu anda California hapishanesindeki bir hücrede tutulan kadının yaptığı önemli itiraflar ülkede şok etkisi yarattı.

Öldürüyor, Seks Yapıp Sonrasında Kanlarını İçiyor

28 yaşındaki Juana isimli kadın, Mexico City yakınlarındaki küçük Hidalgo kasabasında dünyaya geldi. 15 yaşında hamile kalan kadın kendisinin ve çocuğunun geçimini sağlamak için seks işçiliği yapmaya başlayan Juana sonrasında Meksika’nın ünlü uyuşturucu kartelleri dünyasıyla tanıştı. Ülkenin en tehlikeli uyuşturucu kartellerinden olduğu bilinen La Peque için uzun süre çalıştı. Yıllardır La Peque isimli uyuşturucu kartelinin tetikçiliğini yapan Juana bu süreçte birçok insanın canını aldı.

Daily Mail gazetesinin yaptığı haber ülkenin gündemine bomba gibi düştü. Genç kadının filmleri aratmayan hayat hikayesi medya dünyasını da salladı. Pek çok suçtan tutuklanan Juana’nın insanları öldürdükten sonra cesetleriyle seks yaptığı  ve onların sıcak kanlarını içtiği iddia ediliyor.

meksika insanların öldürüp kanını içti son dakika
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar